Ми втрачаємо ринок, на якому працювали багато років: польський бізнес просить фермерів розблокувати кордон з Україною

Ми втрачаємо ринок, на якому працювали багато років: польський бізнес просить фермерів розблокувати кордон з Україною
Фото: з відкритих джерел

Люблінські підприємці зустрілися з фермерами та закликали їх припинити блокування прикордонних переходів, пише WP.

«Це боляче, тому що ми не тільки втрачаємо фінансову ліквідність, але ми також втрачаємо ринок, на якому працювали багато років», — каже WP один із підприємців Яцек Корженєвський.

Люблінський воєвода отримав кілька десятків листів від підприємців, які опинилися на межі банкрутства через уже кількамісячну блокаду польсько-українського кордону.

«Це і логісти, і експедитори, і транспортники, але ще й перевантажувальні термінали. Деяким загрожує банкрутство, іншим масово звільняють працівників, — розповідає люблінський воєвода Кшиштоф Коморський.

З початку блокування кордону оборот компанії Корженєвського впав приблизно на 60%. Зараз тут працює 80 людей, але вони можуть залишитися без роботи, якщо ситуація затягнеться.

«Не може бути, щоб одна соціальна група переслідувала свої цілі за рахунок інших підприємців, робочих місць і наших компаній», — сказав він.

Джерело: Latifundist.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/my-vtrachayemo-rynok-na-yakomu-praczyuvaly-bagato-rokiv-polskyj-biznes-prosyt-fermeriv-rozblokuvaty-kordon-z-ukrayinoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати