Tempo950x100

Tempo300x100

Українські виробники олії готові у будь-який момент підключитися до нових тендерів Міноборони – “Укроліяпром”

Українські виробники олії готові у будь-який момент підключитися до нових тендерів Міноборони – “Укроліяпром”
Фото: з відкритих джерел

Українські виробники олії у будь-який момент можуть підключитися до тендерів Міноборони. Готові постачати її українському війську в достатній кількості і за нормальною ціною, без посередників. Про це повідомив Генеральний директор асоціації “Укроліяпром” Степан Капшук в ексклюзивному коментарі УНН.

За його словами, Міноборони вже контактувало з виробниками з цього приводу.

“Міністерство проводило онлайн опитування, наші виробники – великі підприємства заповнювали анкети. Тепер чекаємо, бо всі мене питають – а скільки треба олії? Ми готові, бо по олії геть запитань немає – в будь-якому регіоні у нас десяток великих компаній, які її можуть поставляти. А ціна адекватна у нас. Звісно, що виробники без посередників це завжди краще. Це нормальна ціна, без накруток. Єдине – нам потрібне розуміння як цю олію поставляти, де її зберігати. Але, думаю, що цей механізм відпрацюється А повертаючись до цін – нам взагалі ж забороненого АМКУ займатися ціновою політикою. Це я до того що ціна у виробника без накруток і нормальна”, – розповів Степан Капшук.

Гендиректор асоціації також зазначив, що в Україні виробляється достатньо олії, а тому жодним проблем із забезпеченням нею української армії не буде.

“У нас, взагалі, галузь експортоорієнтована, ми тільки 5% споживаємо олії. Олії багато, її не треба десь шукати, вона є сьогодні, завтра і післязавтра. В день виробляється 20 тисяч тонн олії. А місячне споживання, фасованої – 25 тисяч. Тому по олії проблем не існує, тому ми підключимося без проблем”, – підсумував Капшук.

Нещодавно Генеральний директор державного підприємства “Державний логістичний оператор України” Арсен Жумаділов оголосив про нову стратегію оборонних закупівель, яка передбачає забезпечення максимальної участі в тендерах національних виробників харчової продукції

“Ми всі наші закупівельні стратегії вибудовуємо таким чином, щоби уможливити участь виробників напряму у наших тендерах. Тобто, працювати не через посередників, а з тими, хто безпосередньо виробляє ту чи іншу продукцію. Якщо це резиденти України, тобто наші вітчизняні національні виробники, то мова про них. Якщо щось не виробляється в Україні, в принципі, або не виробляється у достатньому обсязі, і ми працюємо із закордонними виробниками, то будемо докладати зусиль для того, щоб з ними напряму виходити у договірні відносини”, – розповів Жумаділов.

Перегляди: 23
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-vyrobnyky-oliyi-gotovi-u-bud-yakyj-moment-pidklyuchytysya-do-novyh-tenderiv-minoborony-ukroliyaprom
Like
Цікаво
Подобається
2
Сумно
Нічого сказати