Українські виробники вже продають найдорожчу ягоду дешевше, ніж минулого року

Українські виробники вже продають найдорожчу ягоду дешевше, ніж минулого року
Фото: з відкритих джерел

Пропозиція лохини на українському ринку продовжує зростати, а відпускні ціни на ягоди відповідно падати, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Ключові гравці ринку зазначають, що падіння цін на лохину на початку липня — явище не нове: як правило, саме в цей час починається активне збирання ягоди, що супроводжується зростанням пропозиції на ринку.

За даними щоденного моніторингу проекту, лише з кінця минулого робочого тижня лохина в українських господарствах подешевшала в середньому на 22%. Сьогодні основні продажі цієї ягоди ведуть по 210-280 грн/кг ($7,18-9,57/кг), тоді як ще тижнем раніше садівники не згодні були вести відвантаження лохини дешевше 280 грн/кг ($9,57/кг).

За словами виробників, зниження цін у даному сегменті провокує відразу низку факторів. Так, пропозиція на ринку порівняно з минулим тижнем збільшилася, оскільки більшість садівників із західних областей розпочали масовий збір урожаю. Крім того, тиск на ціни в сегменті лохини чинить присутність на ринку великих обсягів щодо недорогих сезонних фруктів та ягід.

Зазначимо, що сьогодні лохина в Україні вже коштує в середньому на 20% дешевше, ніж за аналогічний минулорічний період. При цьому виробники не виключають, що змушені будуть і надалі поступатися ціною, оскільки пропозиція лохини з місцевих господарств з кожним днем ​​продовжує зростати.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-vyrobnyky-vzhe-prodayut-najdorozhchu-yagodu-deshevshe-nizh-mynulogo-roku
Like
Цікаво
24
Подобається
8
Сумно
11
Нічого сказати
7

    19 Вересня

    Обсяг експорту українського зерна на 3 млн тонн перевищує минулорічнй

    Українці варять у Таїланді шоколад зі смаком борщу. Без м’яса

    Кредити на розвиток отримали більше 10 тисяч агропідприємств

    Від Єгипту до Індонезії: український коридор забезпечив транспортування 46 тисяч тонн зернових вантажів 

    Посуха в Україні загрожує наступному урожаю зернових

    Аграрії зможуть отримати обладнання для створення карт врожайності: як взяти участь у програмі

    Експорт кукурудзи з України може скоротитися вдвічі

    Китай неохоче купує українську соняшникову олію і шрот

    Аграрії встигнуть посіяти озиму пшеницю на прогнозованих 4,5-5 млн га, незважаючи на відставання в темпах посівної – Мінагрополітики

    Один з найбільших в Україні виробників хлібобулочних виробів отримав  “енергетичний” кредит на 60 млн грн

    БІЛЬШЕ НОВИН