Український виробник їстівного чаю націлився на ринки Данії та Швеції

Український виробник їстівного чаю націлився на ринки Данії та Швеції
Фото: з відкритих джерел

Українська сімейна компанія Brancho, яка виготовляє крафтові екологічні фруктові роли, чіпси та фруктово-ягідний чай, презентувала свою продукцію на найбільшій виставці у Скандинавії Nordic Organic Food Fair 2022.

Чотири роки вони створюють солодощі без цукру та мінімально оброблені для максимального збереження вітамінів та поживних речовин. 

“В наших снеках лише те, що створила сама природа. Жодного цукру, барвників, консервантів, желатину, згущувачів тощо”, – зазначають у компанії.

Сировину для виготовлення солодощів постачають місцеві фермери.

У листопаді 2022 року Brancho стала одним із 6 українських виробників натуральної продукції, які вперше презентували свої товари для споживачів Данії та Швеції. 

За словами організаторів заходу, ринок Скандинавії — один з найперспективніших ринків для постачання органічної продукції. Данія та Швеція мають найвищі частки продажів органічної продукції в супермаркетах (13% та 8,7% відповідно), а жителі скандинавських країн щорічно витрачають в середньому від 75 до 385 євро на органічну їжу, тож цей ринок може стати неабияк перспективним для українських компаній.

Серед ексклюзивних новинок Brancho – перекус у вигляді фруктових ролів. Унікальним є те, що ягоди та фрукти для снеків не підварюють. Щоб зберегти корисні властивості, свіжу сировину перетирають, а потім підсушують при температурі 45 градусів.

Цікавою позицією асортименту компанії є їстівний чай. Це новий формат снеку у вигляді поєднання натурального гарячого напою та фруктово-ягідної суміші, яка проходить попередню регідрацію.

Джерело: NEWFOOD.MEDIA

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskyj-vyrobnyk-yistivnogo-chayu-naczilyvsya-na-rynky-daniyi-ta-shvecziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати