Українським аграріям потрібен час для переходу на Європейський зелений курс

Українським аграріям потрібен час для переходу на Європейський зелений курс
Фото: з відкритих джерел

Українські агровиробники активно долучаються до реалізації вимог Європейського зеленого курсу щодо збереження навколишнього середовища. Але сільгоспвиробникам необхідний час для реалізації його вимог, зазначив виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час третьої онлайн-дискусії «Українське сільське господарство та Європейський зелений курс».

«Сьогодні українські виробники вирішують величезні проблеми, пов’язані зі зміною клімату та захистом навколишнього середовища. Культура ведення бізнесу в екологічно чистий спосіб не є новою для українських фермерів та сільгоспвиробників. Зокрема, Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який надає гарантії для малих фермерів, має чіткі вимоги до норм екологічної складової діяльності таких господарств», – підкреслив Тарас Висоцький.

Він також наголосив, що внаслідок повномасштабного вторгнення значна частина сільгоспземель України забруднена. Проте вже зараз українські аграрії готуються вирощувати культури, які поглинають не лише важкі метали, але й  парникові гази. Це також стане одним із внесків у досягненні глобальних цілей Європейського зеленого курсу. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinskym-agrariyam-potriben-chas-dlya-perehodu-na-yevropejskyj-zelenyj-kurs
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати