«Укрспирт» отримав нового очільника: що про нього відомо

«Укрспирт» отримав нового очільника: що про нього відомо
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів призначив Станіслава Банчука виконувачем обов’язків директора ДП “Укрспирт”. Розпорядження Кабміну № 386-р від 3 травня оприлюднено на сайті уряду.

“Погодитися з пропозицією Фонду державного майна про призначення Банчука Станіслава Ярославовича виконувачем обов’язків директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт”, – йдеться у документі.

Інших повідомлень про призначення нового керівника Укрспирту немає.

З відкритих джерел відомо, що людина з таким самим прізвищем та ініціалами до 2014 року обіймала посаду заступника обласного прокурора Чернівецької області. Згодом Станіслав Банчук вів індивідуальну адвокатську практику в Київській області.

Банчук С. Я. є засновником низки підприємств, зокрема ТОВ “Юридична компанія “Стандарт”, ТОВ “Газтехком”, ТОВ “Новітні енергетичні системи”, Торговий дім “П.Е.Г.О.”, ТОВ “ВОГА Ресурси” і ТОВ “СпецОіл”, які спеціалізуються на торгівлі нафтою і газом.

Укрспирт – найбільший виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. До його складу входив 41 виробничий майданчик. У 2020 році в Україні розпочалася приватизація спиртзаводів. Держава має намір продати 41 спиртзавод держпідприємства “Укрспирт” та ще 37 спиртзаводів концерну “Укрспирт”.

Джерело: LIGA.Бізнес 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrspyrt-otrymav-novogo-ochilnyka
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати