Укрзалізниця коригує погодження планів щодо перевезення олії, макухи та шроту

Укрзалізниця коригує погодження планів щодо перевезення олії, макухи та шроту
Фото: з відкритих джерел

Наразі накопичення вагонів з олією, макухою та шротом у напрямку переходу Ізов—Грубешув сягнуло 1570 одиниць. У зв’язку з такою ситуацією АТ «Укрзалізниця» вносить зміни у погодження планів щодо перевезення відповідних вантажів. Про це розповів заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов під час онлайн-наради з учасниками аграрного ринку 28 березня, пише Rail.insider.

За словами посадовця, у напрямку Ізова наразі прямує 1078 вагонів із макухою та шротом. Польська сторона щодоби приймає в середньому 69 вагонів із цими вантажами. Тож черга тут перевищує 15 діб. «До кінця березня ми вже не узгоджуємо додаткові плани, бо маємо чергу понад 15 діб. А в наступному місяці будемо узгоджувати тільки ту кількість, яка у нас розраховується відповідно до нового алгоритму», — зауважив Валерій Ткачов.

Таким чином якщо черга становитиме від 11 до 15 діб, то кореляція становитиме –10%, від 16 до 20 діб — –20%.

Відповідний підхід застосовуватиметься, аби зменшити кількість вагонів з олією, що прямують до станції Ізов. Накопичення наразі сягає 492 одиниці.

Перегляди: 30
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-koryguye-pogodzhennya-planiv-shhodo-perevezennya-oliyi-makuhy-ta-shrotu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати