“Укрзалізниця” встановила черговий рекорд: у березні перевезено 16 млн тонн вантажів

“Укрзалізниця” встановила черговий рекорд: у березні перевезено 16 млн тонн вантажів
Фото: з відкритих джерел

АТ “Укрзалізниця” третій місяць поспіль демонструє ріст вантажоперевезень. У березні 2024 року залізницею перевезено у всіх видах сполучення рекордні від початку повномасштабного вторгнення 16 млн тонн вантажів. 

Про це повідомила пресслужба “Укрзалізниці”.

Зазначається, що порівняно з березнем 2023 року в березні 2024 — у всіх видах сполучення “Укрзалізниця” перевезла на третину більше вантажів — 16 млн тонн. Це й на 10% більше теж рекордних показників лютого 2024, коли обсяг перевезень сягнув 14,5 млн тонн.

Ріст вантажних перевезень “Укрзалізниця” демонструє третій місяць поспіль. А березневий результат – найкращий від від початку повномасштабного вторгнення.   

Серед пріоритетів УЗ — збільшення обсягів перевезень у напрямку морських портів задля максимального завантаження українського морського коридору.

Так, через припортові станції було перевезено 5,3 млн тонн вантажів, з них – 2,7 млн тонн зернових. Через західні прикордонні переходи — 3,4 млн тонн, включаючи 484 тисячі тонн зернових.

На експорт у березні 2024 року залізницею було перевезено 8 млн тонн вантажів, з них 3,2 млн тонн — зернові. Загалом на експорт перевезено 51% від усіх вантажів. Обсяг експорту збільшився порівняно з березнем 2023 року більш ніж на половину.

У внутрішньому сполученні було перевезено 7 млн тонн, що на 11% більше березня 2023 року. Імпортні перевезення зросли на 65% до березня 2023 року й становили 808,3 тис. тонн.

“Наразі третина від усіх залізничних вантажів перевалюється саме через припортові станції, що забезпечує понад 60% завантаження морських портів. В основному це вантажі, які прямують на експорт, зокрема українське зерно. У березні ми виконали фактично всі заявки вантажовідправників і продовжуємо покращувати експлуатаційні показники, які і є запорукою позитивних результатів роботи”, — зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

Перегляди: 13
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrzaliznyczya-vstanovyla-chergovyj-rekord-u-berezni-perevezeno-16-mln-tonn-vantazhiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  24 Квітня

  Справа про оборудки із землею: крім міністра АПК Сольського, підозру отримав його заступник

  Зниження ставок фрахту на перевезення зерна з глибоководних портів сприяє зростанню експортних цін

  Цукровий буряк може стати невиграшним квитком для багатьох фермерів, – думка

  Українське зерно сьогодні найдешевше на світовому ринку. Саме тому його так активно купують

  На ринку ріпаку значні цінові коливання

  «Кернел» збільшив обсяги експорту зерна вдвічі з початку року

  Державний оператор тилу відсторонив компанію “Твій Хліб” від постачання продуктів для ЗСУ

  АРМА планує скасувати аукціон з продажу мінеральних добрив – провели без належної конкуренції

  Профільний комітет Ради закликав зберегти Міністерство аграрної політики та продовольства України

  Ціни на овочі не перекривають витрати на зберігання

  БІЛЬШЕ НОВИН