Tempo950x100

Tempo300x100

В Ізмаїльському порту побудують нові зернові склади

В Ізмаїльському порту побудують нові зернові склади
Фото: з відкритих джерел

Швейцарська компанія Harvest Commodities інвестувала у будівництво в Ізмаїльському порту власних зернових складів. Про це «БізнесЦензору» повідомив інвестор Harvest Commodities Нільс Троост.

Компанія інвестувала у будівництво власних складів, щоб сприяти зростанню експорту зерна.

«Наші інвестиції в місцеву інфраструктуру та логістику не тільки створюють робочі місця та приносять іноземну валюту в регіон, а й гарантують, що зерно з України й надалі відіграватиме важливу роль у забезпеченні продовольством споживачів із країн третього світу, включаючи Африку», — зауважив Нільс Троост.

Водночас іноземний бізнес підтверджує, що зерно з України стало важливим як для підтримки бізнесу, так і для забезпечення країн, які потребують зерна. Попри війну та російські удари ініціатива Grain from Ukraine виявилась однією з історій успіху 2023 року. Це стало можливим завдяки співпраці ЗСУ, державних інституцій та іноземного бізнесу.

За словами інвестора Harvest Commodities Нільса Трооста, «ми повністю повірили у цей проєкт і одразу погодилися бути одними з перших, хто співпрацюватиме з нашими українськими партнерами». Зокрема, два судна Harvest Commodities — M/V Riva Wind і M/V Arizona — одними з перших успішно вийшли з Одеського порту в межах Black Sea Grain Initiative у серпні 2023 року. Вони поставили на світові ринки 110 тис. т зерна.

Перегляди: 44
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-izmayilskomu-portu-pobuduyut-novi-zernovi-sklady
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати