В Мінагрополітики обговорили можливість співпраці з представниками інвестиційної компанії

В Мінагрополітики обговорили можливість співпраці з представниками інвестиційної компанії
Фото: з відкритих джерел

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький та заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та  цифровізації Денис Башлик зустрілись з представниками інвестиційної компанії Chicago Anlantic Trident. Зокрема, з президентом та партнером Chicago Anlantic Trident Костантіносом Накісом, керуючим партнером в Україні Сергієм Цівкачем та партнером Дімітрієм Лампертом. 

Сторони обговорили можливість інвестицій в підприємства аграрного сектору.

Тарас Висоцький акцентував увагу на необхідності розвитку сфери логістики та продовольчої безпеки, що безпосередньо пов’язано із експортом. За його словами більша частина експорту з України йде до країн ЄС. В загальному 85% експортується водним транспортом, 10% – залізницею,  5% – вантажним автотранспортом.

Представники інвестиційної компанії зазначили, що готові долучитися до економічної реконструкції України не очікуючи завершення військових дій. Основне завдання співпраці з українськими підприємствами вони вбачають в тому, щоб допомогти вітчизняним компаніям розвиватись відповідно до міжнародних стандартів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-minagropolityky-obgovoryly-mozhlyvist-spivpraczi-z-predstavnykamy-investyczijnoyi-kompaniyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати