В Україні рекордно подорожчала кава

В Україні рекордно подорожчала кава
Фото: з відкритих джерел

Багато людей любить починати ранок з філіжанки ароматної кави, але враховуючи божевільні темпи зростання цін на цей напій, скоро доведеться відмовляти собі і в цьому. Скільки коштує кави у першій половині грудня показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Станом на 9 грудня середня ціна на 120-грамове пакування кави торгової марки Nescafe Gold становить 146,08 гривні. Ще місяцем раніше цінник був нижчим – 144,68 гривні за цю ж пачку.

Кава. Фото: Youtube

На даний момент ціни на каву коливаються в залежності від торгової мережі, в якій продається. Так, Novus пропонує продукт за найнижчою ціною – 125 гривень, а Metro та Megamarket виставили вищі цінники – 155,41 та 165,00 гривні відповідно.

Ціни на каву. Фото: скрін Мінфін

Варто зазначити, що ціни на каву почали зростати з березня цього року. Ще в лютому до початку повномасштабної війни ця кава в середньому коштує близько 109 гривень. Тобто за 9 місяців подорожчання становило близько 38 гривень. Враховуючи те, що зростання цін на інші товари не менш активне, то витрати українців на продукти сильно зросли і багато в чому доводиться відмовляти, щоб заощадити.

Джерело: znaj.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-rekordno-podorozhchala-kava
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати