В Україні змінили правила бронювання працівників для сільгосппідприємств

В Україні змінили правила бронювання працівників для сільгосппідприємств
Фото: з відкритих джерел

Мінагрополітики наказом від 22.03.2024 р. № 931 внесло зміни до Критеріїв з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, станом на 22 квітня ще не був оприлюднений.

Так, новим критерієм для визначення підприємств, установ та організацій (далі – підприємство), які мають указане важливе значення, стане перебування у сфері управління Мінагрополітики або управління корпоративними правами держави у статутних капіталах, яких здійснює Мінагрополітики.

Також до числа підприємств, які можуть претендувати на статус важливого і відповідне бронювання своїх працівників, включать тих, хто здійснює діяльність з надання часткових гарантій за кредитними зобов’язаннями суб’єктів малого і середнього підприємництва, що провадять діяльність у галузі сільського господарства, основним видом діяльності (станом на 01 червня 2023 року) згідно КВЕД-2010, є КВЕД 64.99 «Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.».

Джерело: ligazakon.net.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayini-zminyly-pravyla-bronyuvannya-praczivnykiv-dlya-silgosppidpryyemstv
Like
Цікаво
3
Подобається
Сумно
3
Нічого сказати
2