В Україну завезли цибулю з Узбекистану та Азербайджану: чи впадуть ціни на овоч

В Україну завезли цибулю з Узбекистану та Азербайджану: чи впадуть ціни на овоч
Фото: з відкритих джерел

Минулого тижня в Україну почали надходити оптові партії цибулі нового врожаю з Узбекистану та Азербайджану.Постачання продукції з цих країн знизить ціни на популярний овоч на українському ринку.

Про це повідомляє EastFruit.

За даними аналітиків, збільшення пропозиції цибулі з Узбекистану та Азербайджану на ринку України призвело до того, що ціни пропозиції в сегменті якісної цибулі ближче до вихідних почали знижуватися.

“За інформацією учасників ринку, українські виробники, яким вдалося зберегти запаси цибулі врожаю 2023 року, як і раніше, намагалися минулого тижня підвищувати відпускні ціни. З огляду на дефіцит цибулі це їм вдавалося аж до четверга. Проте ближче до вихідних ситуація почала змінюватись і ціни на якісну цибулю помітно “просіли””, – зауважують аналітики.

Зокрема, на найбільшому регіональному торговому майданчику EF Trade Platform цибуля подешевшала до 20-28 грн за кг порівняно з 25-30 грн/кг тижнем раніше.

“Враховуючи надлишок цибулі на ринку Узбекистану та інших країн Центральної Азії, постачання продукції на ринок України з цих країн буде вигідним, навіть якщо ціни на ринку України продовжать знижуватися. Відповідно, саме цю тенденцію, найімовірніше, ми й побачимо на ринку України найближчими тижнями”, – прогнозують аналітики.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/v-ukrayinu-zavezly-czybulyu-z-uzbekystanu-ta-azerbajdzhanu-chy-vpadut-cziny-na-ovoch
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати