Веганські яйця, розроблені штучним інтелектом, виходять у супермаркети

Веганські яйця, розроблені штучним інтелектом, виходять у супермаркети
Фото: з відкритих джерел

Сінгапурський бренд Hegg, дочірня компанія Howw Foods, який виготовляє веганські яйця, уклав угоду з Dasoon – найбільшим дистриб’ютором яєць у країні.

Це допоможе вивести інноваційний замінник яєць у місцеві супермаркети та відкрити більше офлайн-каналів для просування продуктів бренду, основним із яких є веганський замінник яєць Hegg’s Eggless Egg.

Eggless Egg виготовляється із білка каноли (ріпаку), харчової камеді та картопляної клітковини й містить 6,4 г білка на 10 г порції.

Веганські яйця можна використовувати для випікання, приготування на пару та смаження.

Пакунки продаватимуться у яєчному відділі супермаркетів, а також онлайн.

Бренд Hegg був запущений торік харчовим технологічним стартапом Howw Foods, який використовує власну платформу штучного інтелекту під назвою RE-GENESYS для розробки інноваційних рослинних продуктів. 

У 2021 році компанія отримала $2,4 млн інвестицій, щоб розширити свої науково-дослідні можливості та комерціалізувати веганські яйця. 

Наступного року Howw Foods також розробила за допомогою штучного інтелекту продукт під назвою Eggless Kaya – різновид південноазіатського кокосового варення. Для цього стартап запартнерився із місцевою мережею кав’ярень.

Третій продукт до свого портфоліо Howw Foods додала минулого місяця. Ним став веганський майонез Eggless Mayo. 

Джерело: NEWFOOD.MEDIA

Перегляди: 17
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/veganski-yajczya-rozrobleni-shtuchnym-intelektom-vyhodyat-u-supermarkety
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати