Вітчизняний виробник мармурової яловичини відправляє на експорт більшу частину продукції

Вітчизняний виробник мармурової яловичини відправляє на експорт більшу частину продукції
Фото: з відкритих джерел

До війни продажі яловичини в торговельних мережах стабільно зростали. Натомість з початком повномасштабного вторгнення різко скоротилися. Лише з червня окреслилося певне пожвавлення ринку: ціна потроху почала зростати, але поки не повернулася до довоєнного рівня, не здатна окупити витрати.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів Олександр Данилін, головний зоотехнік ПП «Євросем» – одного з виробників мармурової яловичини в Україні.

«Нині вітчизняний ринок яловичини значно просів. Якщо торік ми продавали 80% продукції на внутрішньому ринку, а решту експортували, то тепер все навпаки: в Україні продаємо 30%, решту експортуємо до арабських країн», – зазначив він.

Водночас Олександр Данилін зауважив, що культура споживання яловичини в Україні недостатньо розвинена. А спеціалізована мармурова яловичина взагалі не є продуктом широкого вжитку. Здебільшого вона була популярною у середнього класу, заможних людей, додав він.

Нині ж загальне поголів’я ВРХ скоротилося. «Причина – зниження купівельної спроможності українців та значна міграція за кордон цільового споживача елітної яловичини», – пояснив Олександр Данилін.

Та попри це, «Євросем» планує збільшувати поголів’я. Для цього компанія побудувала нові приміщення.

«Нас цікавить європейський ринок – найбільший у світі щодо споживання спеціалізованої яловичини елітних сортів, – зазначив Олександр Данилін. – Якість нашого м’яса не гірша за європейську, система ідентифікації, обліку гармонізована з нормами ЄС, а ціна за живу вагу вдвічі нижча. Тож віримо, що після перемоги шлях до європейського ринку елітної яловичини для нас буде відкрито».

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vitchyznyanyj-vyrobnyk-marmurovoyi-yalovychyny-vidpravlyaye-na-eksport-bilshu-chastynu-produkcziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  2 Лютого

  Фермерське господарство за оренду 100 га землі сплачувало лише 13 тис. грн на рік

  У 2023 році вартість зернової логістики зменшиться на 10–20%, – думка

  Яким буде майбутній врожай: прогноз Мінекономіки

  Українські аграрії отримали беззаперечну підтримку ЄС щодо збереження подальшого пільгового торговельного режиму між країнами

  Українським фермерам вдається підвищувати ціни на моркву фактично щодня

  Окупанти оприлюднили прайс на закупівлю українських зернових та олійних культур

  В Україні встановили нові ціни на м’ясо: скільки коштує кілограм свинини та курятини

  ВПО та втратившим житло через війну пропонують повернути право безоплатної приватизації землі

  1 Лютого

  БЕБ викрило постачальників продуктів, які не сплатили податків на ₴400 мільйонів

  Біометан виготовляти вигідніше, аніж реалізовувати зерно — фермер

  БІЛЬШЕ НОВИН