Вітчизняний виробник мармурової яловичини відправляє на експорт більшу частину продукції

Вітчизняний виробник мармурової яловичини відправляє на експорт більшу частину продукції
Фото: з відкритих джерел

До війни продажі яловичини в торговельних мережах стабільно зростали. Натомість з початком повномасштабного вторгнення різко скоротилися. Лише з червня окреслилося певне пожвавлення ринку: ціна потроху почала зростати, але поки не повернулася до довоєнного рівня, не здатна окупити витрати.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів Олександр Данилін, головний зоотехнік ПП «Євросем» – одного з виробників мармурової яловичини в Україні.

«Нині вітчизняний ринок яловичини значно просів. Якщо торік ми продавали 80% продукції на внутрішньому ринку, а решту експортували, то тепер все навпаки: в Україні продаємо 30%, решту експортуємо до арабських країн», – зазначив він.

Водночас Олександр Данилін зауважив, що культура споживання яловичини в Україні недостатньо розвинена. А спеціалізована мармурова яловичина взагалі не є продуктом широкого вжитку. Здебільшого вона була популярною у середнього класу, заможних людей, додав він.

Нині ж загальне поголів’я ВРХ скоротилося. «Причина – зниження купівельної спроможності українців та значна міграція за кордон цільового споживача елітної яловичини», – пояснив Олександр Данилін.

Та попри це, «Євросем» планує збільшувати поголів’я. Для цього компанія побудувала нові приміщення.

«Нас цікавить європейський ринок – найбільший у світі щодо споживання спеціалізованої яловичини елітних сортів, – зазначив Олександр Данилін. – Якість нашого м’яса не гірша за європейську, система ідентифікації, обліку гармонізована з нормами ЄС, а ціна за живу вагу вдвічі нижча. Тож віримо, що після перемоги шлях до європейського ринку елітної яловичини для нас буде відкрито».

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vitchyznyanyj-vyrobnyk-marmurovoyi-yalovychyny-vidpravlyaye-na-eksport-bilshu-chastynu-produkcziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати