Як змінилися ціни на свинину супермаркетах

Як змінилися ціни на свинину супермаркетах
Фото: з відкритих джерел

Зниження цін на свинину в національних торговельних мережах у лютому продовжилося, інформують аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками щомісячного моніторингу роздрібних цін на м’ясо.

Середня ціна кілограма охолодженої свинини за підсумками лютого склала 190,8 грн/кг, що на 5,6 грн/кг чи 2,8% чи дешевше ніж у січні. «Найпомітніше — на 8,5% проти середньої ціни минулого місяця — знизилися ціни на свинячий ошийок. Трохи менше зниження цін, але все ж вище за середнє, торкнулося тазостегнової частини і корейки, ціна яких „просіла” на 8,5 грн/кг (4,7% та 4% відповідно). Преміальніші вирізка та стейк, навпаки, демонструють більшу стійкість: ціни на ці м’ясні напівфабрикати у лютому послабилися на 1,6% та 1,4% порівняно з попереднім місяцем», — коментують в Асоціації «Свинарі України».

Водночас, аналітики профільного об’єднання констатують незначне зміцнення середніх цін закупівлі свинини проти першого місяця року.

«Середня ціна закупівлі в лютому склала 60,0 грн/кг з ПДВ, що на 1,9% чи на 1,1 грн/кг з ПДВ вище за січневий показник. Продовження негативної цінової динаміки роздрібних цін пов’язано з розсинхронізованістю із закупівельними. Так, інерційна зміна цін на полицях супермаркетів повніше відобразила здешевлення сировини, яке розпочалося ще у жовтні минулого року, та слугувала спробою заохочення споживача у „несезон”. Хоча, за свідченнями постачальників торговельних мереж, це поки не призвело до істотної активізації продажів. Помітніших зрушень очікують із покращенням погодних умов», — пояснили аналітики АСУ.

Перегляди: 10012
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yak-zminylysya-cziny-na-svynynu-supermarketah
Like
Цікаво
3
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
9