Якість продукції HARP

Якість продукції HARP
Фото: з відкритих джерел

Одна з головних цінностей Харківського підшипникового заводу (HARP) – довіра клієнтів. І коли мова йде про те, що вироби підприємства проходять сувору перевірку якості – це не порожні слова. Повний комплекс перевірки підшипників HARP включає контроль, випробування й дослідження більш ніж 50 параметрів і характеристик як деталей підшипників, так і підшипників в цілому (включаючи стендові випробування).

Якість підшипників починається з вибору, оцінки та схвалення надійних постачальників основних матеріалів. Кільця і ​​тіла кочення (кульки й ролики) підшипників виготовляються з високоякісних зносостійких підшипникових сталей, що володіють підвищеною міцністю й пружністю. 

Увесь металопрокат піддається вхідному контролю, який включає дослідження макроструктури, твердості й хімічного складу металу, що проводяться в акредитованому Національному агентстві з акредитації України випробувальному центрі ХАРП.

Контроль продукції, що виготовляється, здійснюється виробничим персоналом і співробітниками ВТК на всіх технологічних операціях по параметрах, в обсягах і з періодичністю, встановленими технологічною документацією. Позачерговий контроль виконується при зміні процесу виробництва – заміні оснащення, інструменту, налаштування устаткування і т.п.

Контроль якості на ХАРП настільки щільний, що фіксуються мінімальні зміни: так, при налаштуванні обладнання з типу на тип, а також на початку і в кінці кожної зміни здійснюється контроль продукції із заповненням Карт першої налаштованої партії й щозмінних карт перших трьох і останньої деталі. Карти й проконтрольовані деталі знаходяться на робочих місцях до початку наступної зміни й чергового переналаштування обладнання.

Після проведення термічної обробки деталей підшипників виконується комплекс операцій по контролю і досліджень якості продукції, що включає, крім геометричних параметрів, контроль на відсутність тріщин і твердості, дослідження мікроструктури, рівня залишкового аустеніту, величини безвуглецевого шару, мікропористості, відсутності трооститних плям.

Виявлення поверхневих дефектів деталей підшипників здійснюється на установках магнітопорошкової й вихрострумової дефектоскопії.

Після завершення всіх операцій контролери ВТК здійснюють ще раз 100 контроль деталей підшипників і підшипників. А кожна партія підшипників для залізничного транспорту проходить додатковий контроль інспектором-приймальником Центру технічного аудиту АТ «Укрзалізниці».

В результаті: підшипники HARP відповідають всім вимогам державних українських стандартів (ДСТУ), міждержавних стандартів (ГОСТ) та європейських стандартів (EN). Окремо варто відзначити, що з метою забезпечення відповідності підшипників для букс залізничного транспорту встановленим в Європейському союзі вимогам HARP придбав сучасне обладнання. Це ультразвукова установка, віскозиметр, термостат, вакуумна сушильна шафа, колориметр диференційний скануючий, вихрострумовий прилад для контролю роликів, що дозволило проводити контроль, випробування і дослідження деталей підшипників, включаючи поліамідний сепаратор, відповідно до методик Євросоюзу.

Функціонування на підприємстві Системи менеджменту (ISO 9001 діє до: 2015) забезпечує виробництво продукції в керованих умовах і її стабільну якість.

Харківський підшипниковий завод (HARP) націлений на постійне поліпшення якості й задоволення потреб і очікувань клієнтів. Завдяки правильній і ефективній організації всіх етапів виробництва якісної підшипникової продукції підприємство є постачальником великих компаній міжнародного рівня.

HARP – перевірені рішення для вас!

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yakist-produkcziyi-harp
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати