Tempo950x100

Tempo300x100

Європа готується до дегустацій лабораторної їжі. В меню — сосиски, пельмені і риб’ячий жир

Європа готується до дегустацій лабораторної їжі. В меню — сосиски, пельмені і риб’ячий жир
Фото: з відкритих джерел

Нідерландці стали на крок ближче до дегустації культивованого м’яса. Уряд країни створив Комітет експертів, щоб оцінити культивовані м’ясні продукти на предмет безпечного споживання.

Згідно з даними Нідерландського фонду клітинного сільського господарства, заявки на схвалення клітинного м’яса та морепродуктів подали відразу три місцеві стартапи. Це – компанія Meatable, яка нещодавно отримала $35 млн на пельмені з лабораторної свинини, розробник першого у світі клітинного бургера Mosa Meat і Upstream Foods, що культивує морепродукти та риб’ячий жир.

Новостворений комітет, до складу якого входять чотири експерти з токсикології, мікробіології, етики та медицини, очолює професор доктор Ганс Верхаген, який має великий міжнародний досвід у сфері оцінки файлів, зокрема в Європейському агентстві з безпеки харчових продуктів EFSA.

Перші заявки будуть оцінені на початку 2024 року, а дегустація стане можливою майже відразу після отримання позитивних результатів.

“Ми з нетерпінням чекаємо незабаром проведення перших дегустацій у Нідерландах”, – сказав Крійн де Нуд, генеральний директор Meatable, чиїми пельменями зі свининою уже встигли посмакувати сінгапурці. 

Джерело: newfood.media

Перегляди: 35
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/yevropa-gotuyetsya-do-degustaczij-laboratornoyi-yizhi-v-menyu-sosysky-pelmeni-i-rybyachyj-zhyr
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати