З другого півріччя буде розширено кешбек на агротехніку вітчизняного виробництва

З другого півріччя буде розширено кешбек на агротехніку вітчизняного виробництва
Фото: з відкритих джерел

Вже у другому півріччі буде розширена програма компенсацій на купівлю с/г техніки та інші види української техніки.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповіла перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

“У підприємців завжди багато питань, тим паче – під час війни, але мені здається, що частину відповідей вони отримали й на нашому заході (26 лютого відбувся форум «Зроблено в Україні» – ред.), де прозвучали питання – де взяти фінансування для започаткування власної справи, де взяти фінансування для переробки, чи буде продовжена програма «Доступні кредити 5-7-9%» та чи буде програма «Кешбек для сільгосптехніки»? Ми анонсували про те, що 1 мільярд гривень уже закладено в бюджеті, й у другій половині року ми плануємо розширити цей кешбек на інші види сільгосптехніки”, – сказала Свириденко.

За її словами, уряд планує розширити товари, які підпадають під закон про локалізацію, де вже у нас як у державних закупівельників буде обов’язок дивитися на українську складову при закупівлі, наприклад, тих же машини для розмінування або іншої складної техніки.

“Тому мені здається, що нині дуже був відкритий і чесний діалог, дуже багато чого попереду треба буде зробити, і це стосується прийняття закону про БЕБ і прийняття інших змін до кримінального кодексу, тому що насправді у нас зараз тільки початок діалогу, і він буде продовжений. Це велика національна політика про «Купуй українське», про «Зроблено в Україні». І вона точно не обмежується одним заходом”, – підкреслила Свириденко.

Перегляди: 43
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/z-drugogo-pivrichchya-bude-rozshyreno-keshbek-na-agrotehniku-vitchyznyanogo-vyrobnycztva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати