За тиждень вивантаження зерна у портах Великої Одеси скоротилося на понад 100 вагонів

За тиждень вивантаження зерна у портах Великої Одеси скоротилося на понад 100 вагонів
Фото: з відкритих джерел

За останній тиждень обсяг середньодобового вивантаження зернових у порту Великої Одеси скоротився на 114 вагонів, до 1287 одиниць. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку, пише Rail.insider.

Як розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, наразі середньодобове вивантаження зернових у порту Великої Одеси становить 1287 вагонів. Це на 114 одиниць менше, ніж тиждень тому.

Водночас зросло накопичення вагонів із зерном у напрямку портів. Наразі до них рухається 8330 одиниць. Збільшення становить 1024 вагони, порівняно із показником тиждень тому.

На ситуацію вплинула атака ворога на порт Чорноморськ, а також тривалі повітряні тривоги. Зокрема, з початку квітня в Одеському регіоні була 31 повітряна тривога, загальна тривалість яких — 28 годин і 33 хвилини.

Зберігаються складнощі з прийманням поїздів на терміналі «Укрелеваторпром» (порт Одеса). Зокрема, кількість покинутих потягів на його адресу зросла з чотирьох до шести.

Що ж до порту Ізмаїл, то за тиждень обсяг вивантаження зернових тут скоротився до 90 вагонів на добу. Зменшення становить 26 одиниць на добу. Водночас суттєво зросла черга — на 286 вагонів, до 691 одиниці.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/za-tyzhden-vyvantazhennya-zerna-u-portah-velykoyi-odesy-skorotylosya-na-ponad-100-vagoniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1