ЗМІ дізналися, що пропонують агресору в обмін на “зерновий коридор”

ЗМІ дізналися, що пропонують агресору в обмін на “зерновий коридор”
Фото: з відкритих джерел

Міністр закордонних справ Хакан Фідан на спільній пресконференції з сергієм лавровим у москві заявив, що ООН підготувала новий пакет пропозицій за участю Туреччини і вважає, що це стане основою для відродження зернової ініціативи. 

Про це повідомляє Anadolu Ajansı.

Найважливішими елементами пакету є включення європейської дочірньої компанії російського банку “Зіраат” (Россельхозбанк) до системи SWIFT та розблокування заморожених активів російських компаній з виробництва добрив в Європі.

Як йдеться в матеріалі, інші формули, висунуті в якості альтернативи угоді, мають проблеми з точки зору безпеки і вартості.

росія пропонує відправити 1 млн тонн зерна до Туреччини, переробити його в Туреччині за фінансової підтримки Катару, і потім відправляти в найменш розвинені країни.

Однак, у порівнянні з обсягом роботи Чорноморської зернової ініціативи, яка дозволяє відправляти близько 33 мільйонів тонн зерна на рік, 1 мільйон тонн зерна, пропонований Росією, набагато нижчий за потреби.

Як йдеться в матеріалі, той факт, що недостатня кількість зерна доходить до нужденних, несе в собі небезпеку викликати швидке зростання цін на ринках та спровокувати глобальну кризу.

Фактично, якщо ініціатива продовжиться з того місця, на якому вона зупинилася, відвантаження 220 тисяч тонн зерна, як очікується, нагодує 810 тисяч осіб протягом 1 року.

Джерело: УНІАН

Перегляди: 11
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zmi-diznalysya-shho-proponuyut-agresoru-v-obmin-na-zernovyj-korydor
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1