Зростає накопичення вагонів із зерном у напрямку портів Великої Одеси та Ізмаїлу

Зростає накопичення вагонів із зерном у напрямку портів Великої Одеси та Ізмаїлу
Фото: з відкритих джерел

Наразі до портів Великої Одеси рухається 7514 вагонів із зерном. Це на 435 одиниць більше, ніж тиждень тому. Такі дані були оприлюднені під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками зернового ринку, пише Rail.insider.

За останній тиждень побільшало вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси, — з 7079 до 7514 одиниць. Зріс і показник вивантаження зерна у портах. Зараз він становить 1449 вагонів проти 1433 тиждень тому.

Проте деякі термінали не можуть прийняти заадресовані вантажі. Так, з вини термінала «Укрелеватора» у порту Одеса наразі покинуто шість потягів. Із них сьогодні планують два «підняти», проте ще один доведеться відставити. Також шість поїздів із вантажами покинуто з вини «Трансбалктермінала» у порту Чорноморськ. Сьогодні планують три потяги «підняти», але ще чотири доведеться покинути. Водночас «підняли» поїзди, що прямували до «Рисоіл Термінала».

Що ж до порту Ізмаїл, то побільшало вагонів із зерном, які прямують на його адресу. За тиждень накопичення зросло на 82 одиниці, до 658 вагонів.

Середньодобовий показник вивантаження вагонів з зерном в порту Ізмаїл становить 104 вагони на добу. За тиждень показник збільшився на вісім одиниць.

Перегляди: 37
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zrostaye-nakopychennya-vagoniv-iz-zernom-u-napryamku-portiv-velykoyi-odesy-ta-izmayilu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати