Зростають ціни на продовольчу пшеницю

Зростають ціни на продовольчу пшеницю
Фото: з відкритих джерел

Протягом минулого тижня вартість кукурудзи відображала укріплення на тлі експортного попиту та стримуванням пропозиції з боку аграріїв.

Про це повідомляє пресслужба Української універсальної біржі.

На ринку продовольчої пшениці внаслідок дефіциту пропозиції прослідковувалося зростання, а індикативи на фуражне зерно залишалися здебільшого на попередніх рівнях із кореляцією до зниження.

«Хоча ціни на фуражне зерно залишаються під тиском значної пропозиції старого урожаю, їх підтримці сприяє підвищення курсу долара і прогнози щодо меншого врожаю в новому сезоні. На олійному комплексі також відбулося зростання цін, яке спричинене активізацією попиту з боку переробників, щоб забезпечити власні потужності сировиною на найближчі 3-4 місяці. Також підтримку цінам надавала стабільна, а подекуди висхідна вартість на олію», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 25 березня:

кукурудза – 5 076,89 грн/т (+0,63%);

пшениця 2 класу – 6 617,24 грн/т (+0,47%);

пшениця 3 класу – 5 986,64 грн/т (-0,08%);

пшениця 4 класу – 5 212,98 грн/т (-0,16%);

соя – 16 610,97 грн/т (+0,04%).

На світовому ринку минулого тижня спостерігався висхідний рух цін на зерно , в той час, як соєві боби та соєвий шрот намагалися зберегти свій приріст, завершивши тиждень майже без змін. Соєва олія зазнала помітного стрибка цін, підкріпленого підйомами в комплексі рослинної олії та енергетичному секторі.

«Керовані грошові фонди продемонстрували чистий інтерес до купівлі майже всіх товарів із помітним скороченням коротких позицій щодо соєвої олії. Зараз увага ринку зосереджена на прибутковості врожаю в США, що визначатиме наміри посіву та потенційно призведе до значної волатильності під час публікації важливих звітів найближчого тижня», – додають аналітики УУБ.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 1253
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/zrostayut-cziny-na-prodovolchu-pshenyczyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати