182818
178171

Австралійці пристосували гідропоніку для вирощування картоплі

Експеримент виявився настільки вдалим, що згодом переріс в окремий, досить прибутковий, бізнес.
Компанія вирощує близько півтора сотень різних сортів картоплі. Врожай збирають двічі або тричі на тиждень, пише atmagro.ru.

Зі слів Роберта Грехема, керівника «Агроніко», його фірма унікальна у своєму роді. Зазвичай фермери закопують картоплю в землю і не знають, що з цього зросло, до моменту збирання врожаю. Зростання картоплі на гідропоніці видно, як на долоні.

До того ж, крихітні бульби є на 100% безвірусними. Тому «Агроніко» також виробляють посадковий матеріал картоплі, яку вирощують в полі.

На сьогоднішній день фірма завершує будівництво холодильника-сховища, що складається з десяти камер по 800 тонн кожна. Сховище оснащено спеціальною системою вентиляції, що дозволить забезпечити високу схоронність і здоров'я бульб.

На Тасманії живе набагато менше інфекцій і шкідників картоплі, ніж на материковій Австралії, тому в останні роки тут істотно збільшується виробництво картоплі. Так, за чотири роки обсяги експорту зросли з 3 до 10 тис. тонн.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


На Миколаївщині побудують корівник на 2,5 тис голів

Про це повідомили в Асоціації виробників молока, передає AgroTimes.

Пізніше господарство планує побудувати  корівник на 2,5 тис. голів.

Наприкінці 2017 року «Промінь» увів у експлуатацію нові корпуси для теличок 2-4 і та 4-6 місяців. Старших телиць і нетелей тримають у реконструйованих старих приміщеннях.

СТОВ «Промінь» утримує 4,7 тис. голів ВРХ, з них майже 2 тис. – фуражних корів. Щодня виробляє 60 тонн молока екстра-ґатунку. Стадо нарощує за рахунок власного відтворення.

Ваш вибір 'Цікаво'.


МінАПК планує створити агенцію для кредитування фермерів

Про це пише НВ.

“Держава має забезпечити фермерів і фінансово, це мають довгі і дешеві гроші - 3% річних і 30-річні кредити. Для цього ми плануємо створити Державну фінансову гарантійну агенцію, яка виступить гарантом таких кредитів”, - розповів Мартинюк.

За його словами, поява агенції призведе до зниження вартості кредитів.

“У разі дефолту держава бере частково зобов’язання позичальника, і тоді банківський сегмент буде більш охоче на це (кредитування фермерів - ред.) іти", - пояснив Мартинюк.

Ваш вибір 'Подобається'.


ТОП-5 компаній України за елеваторними потужностями

Про це повідомляє Elevatorist.com.

У ТОП-5 компаній України за елеваторними потужностями увійшли:

1. ДПЗКУ — 3,73 млн т;
2. «Кернел» — 2,86 млн т;
3. UkrLandFarming — 2,66 млн т;
4. «НІБУЛОН» — 1,95 млн т;
5. Держрезерв — 1,19 млн т.

 

Ваш вибір 'Подобається'.


АгроМаркетинг 2.0 – конференція для аграрних маркетологів

Конференція «АгроМаркетинг 2.0» - це вже друга щорічна профільна конференція, що має на меті зібрати разом провідних аграрних маркетологів, директорів з маркетингу, директорів з розвитку та фермерів, які прагнуть створити додану вартість для своєї продукції.

Мета конференції – обмінятися успішним та неуспішним досвідом по просуванню продуктів та послуг на аграрному ринку, знайти нові ідеї та обговорити поточну ринкову ситуацію.

Під час конференції 9 спікерів поділяться своїм досвідом по таким питанням:

  • Digitaliзація агробізнесу 2018 - комплексні кейси;
  • Тренди ecommerce 2018;
  • Ефективні комунікації зі ЗМІ;
  • Digital-маркетинг - інструменти та комунікації в агро;
  • Участь в бізнес-івенті: як досягти цілей;
  • Побудова ефективної системи розсилок: email, sms, webpush, месенджери;
  • Бренд менеджмент в епоху змін;
  • Відеоконтент: від створення до просування;
  • Як «заволодіти» увагою клієнта: 2 кейса маркетингової комунікації в агросекторі

 

Ознайомитися з актуальною програмою та зареєструватися Ви можете на сторінці події:

http://agro.events/28-AgroMarketing-20

 

Контакти організаторів:

Юрій

+380 98 377 33 47

[email protected]

 Фермери понесли втрати через наплив імпортного буряку

Знизити ціни «допоміг» імпорт з Польщі, поставки з цієї  країни почали суттєво зростати в другій половині березня – саме так зреагували українські перекупники на сезонне подорожчання  вітчизняного буряку. За даними «Інфо-Шувар», напередодні Великодня продавці на гуртових ринках неодноразово намагались підняти ціни, але ці спроби не мали успіху, тому що і перекупники і роздрібні мережі констатували негативний вплив цінового зростання на обсяги реалізації. Тому сьогодні на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» більшість угод  з продажу буряку здійснюються   за ціною 7,0-8,0 грн/кг (0,21-0,25 EUR/кг). Нагадаємо, ще тиждень тому на гуртових ринках України ціни на буряк піднімались до 9,0-10,0 грн/кг (0,28-0,31 EUR/кг).

Українські виробники не дуже переймаються цим фактом, тому що навіть за існуючих цін вони мають досить непогану маржу –  в порівнянні із листопадом ціни на буряк зросли в 2,5 рази. Більш того, продукція сьогодні в 3-3,5 рази дорожча ніж рік тому. А от перекупники, які спробували зірвати «джек-пот» на імпорті, зараз відчувають сильне розчарування. Польські виробники миттєво зреагували підвищенням ціни на активізацію українських бізнесменів, нагадаємо, крім українців, ціни в Польщі підігрівали гуртові покупці з інших країн Східної Європи.

Через неочікуване падіння ціни на внутрішньому ринку, сьогодні значна кількість перекупників в Україні  вимушені продавати буряк в кращому випадку з нульовим прибутком.

Ваш вибір 'Подобається'.