Старшокласник з Херсону винайшов “інкубатор для рослин”

“Наприклад, він хоче посадити в сектор №11 базилік. Програма йому говорить, що базилік росте 25 днів, а ти його хочеш отримати чи на 25-й день, чи на 27-й. Він, тобто, може сам спроектувати, які рослини в кожному секторі й коли він хоче його отримати. І, тобто, у нього буде певний графік, яку рослину він отримає і в який день”, – розповідає Олег Білоусов.

Щоб рослини ліпше зростали, Олег підібрав для них спеціальне світло: “Саме цей колір рослини ефективно поглинають та прискорюють фотосинтез. Якщо вони прискорюють фотосинтез, то вони швидше виростуть. Якщо вони швидше виростуть, то ми швидше отримаємо продукт і, звідси, користувач буде щасливіший”.

Станіслав Довгий, один із організаторів виставки, каже, що для перемоги учасник виставки має не лише створити винахід, але й вміло його прорекламувати потенційним інвесторам. На переможця чекає 100 тисяч гривень, а також контракт з інвестором:

“У нас є компанія-спонсор, які нададуть переможцю можливіть продовжувати свої роботи, свою практику за допомогою фінансування цих робіт протягом наступного року”.

 

Джерело: SEEDS.org.ua 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

До України не пустили вантаж заражених томатів з Туреччини

Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

"01 листопада 2019 року в Одеській області в СФК № 5 при МТП «Чорноморськ» у вантажі свіжих томатів вагою 23,5 тонн походженням з Туреччини було виявлено карантинний організм – південноамериканська томатна міль (Tuta absoluta Meyr.) Заражений вантаж повернуто до країни-експортера.

З метою недопущення подібних випадків до країни-експортера – Туреччини буде надіслано нотифікацію про невідповідність вантажу фітосанітарним вимогам України", - йдеться у повідомленні.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Демонополізація спиртової галузі несе ризики для країни

Демонополізація спиртової галузі несе ризики для країни. Такої думки члени Комітету ВР з питань економічних питань, який визначений головним з розгляду відповідного законопроекту (№2300), повідомляє УНН.

Серед аргументів проти демонополізації – ризик втрати контролю за виробництвом спирту.

"Відміна держмонополії, зміна середовища, підвищення акцизів - це все призводить до того, що галузь переходить у тінь. Держава повинна мати повний контроль", - наголосив народний депутат, член Комітету Микола Скорик.

Він також заявив, що Комітет буде запитувати економічні розрахунки необхідності демонополізації спирту, оскільки досі їх ніхто не бачив, а Головне-експертне управління ВР акцентувало на їх відсутності у самому законопроекті.

За словами Скорика, немає і прорахунку, хто буде купувати заводи Укрспирту.

"Я спілкувався з одеськими компаніями, вони не мають грошей для придбань заводів", - сказав він.

Раніше законопроект про демонополізацію спиртової галузі коментував голова економічного Комітету ВР Дмитро Наталуха.

"Наша головна мета - провести реформу таким чином, щоб замість державної монополії у нас не виникла одна, дві, три приватних монополії, із чіткою структурою взаємодії. Щоб ми не створили приватний спиртовий картель. Ми вже приступили до вивчення законопроекту і намагаємося знайти оптимальну модель, яким чином зробити ринок спирту максимально конкурентним", - вказав він.

Водночас, експерти зазначають, що демонополізація спиртової галузі – це шлях до зриву приватизації ДП "Укрспирт".

"Підприємства концерну "Укрспирт" мають застаріле обладнання. Для інвесторів вони цікаві лише тоді, коли мають монополію на виробництво спирту. Як тільки цю монополію прибрати - виробник горілки, а він, власне, і є основним споживачем продукції державних підприємств спиртової галузі – відтворить у себе на потужностях міні-завод. То у мене питання: а хто буде покупцем підприємств "Укрспирту"? Вони можуть бути цікаві з точки зору територій, приміщень, і то не в повній мірі. Тому я думаю, що 5 млрд грн від приватизації Укрспирту (анонсовані владою – ред) ми не отримаємо точно", - заявив економічний експерт Олег Пендзин.

Він додав, що на фоні демонополізації спиртової галузі, представники партії "Слуга народу" запропонували ще і зняти відповідальність за варіння самогону.

"Ми маємо розуміти, що сьогодні люди і так гонять самогон для власного споживання. Чим дорожча буде горілка, а вона об'єктивно буде дорожчати, бо будуть вводити додаткові податки, тим більше буде гнатися самогону. Тим паче, сьогодні є законопроект від "Слуг народу", яким пропонується зняти відповідальність з тих, хто жене самогон для власних потреб, а ви ж не дізнаєтесь, чи для себе людина виробляє самогон, чи для продажу", - наголосив експерт.

Зміна моделі спиртової галузі в країні може призвести і до зростання цін на спирт та ліки, застерігає Пендзин.

"Замість того, щоб почистити стайню, ми вирішили зарізати курку, яка несе золоті яйця, і один раз добре пообідати. Напевно, у тому є логіка з точки зору тих, хто сьогодні займається виробництвом горілки і був суб'єктом закупівлі цього спирту. Я неоднозначно ставлюся до цієї ідеї.

Я думаю, що великі фармкомпанії будуть свої інвестиції вкладати у виробництво спирту і ліків. Якщо ми говоримо про дрібних - вони будуть звертатися до діючих підприємств, це той ринок, який лишиться по відношенню до існуючих спиртзаводів. У нас є підприємства на яких тисячу років ніхто не оновлював обладнання, і коли таке підприємство почне формувати свою ціну, виходячи із фактичної собівартості - бо ніхто не працюватиме у збиток - ми побачимо, що ціна на спирт взлетить, принаймні для сегменту, про який я говорю.

Тому, думаю, що ціна на спирт на ринку загалом зросте, і, як наслідок, зростуть спиртовмісні ліки", - резюмував він.

Нагадаємо, експерти наголошують, що скасування держмонополії на виробництво спирту спровокує в Україні бум фальсифікату.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні подорожчали гречка, яйця і молоко

Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Держстатистики.

"На споживчому ринку в жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,9%. Найбільше (на 27,2%) подорожчали гречані крупи", - повідомили у відомстві.

Як зазначається, на 9,6–0,6% зросли ціни на яйця, овочі, молоко та молочну продукцію, сало, масло, яловичину.

"Водночас на 2,3–0,3% подешевшали цукор, м’ясо птиці, фрукти, риба та продукти з риби, соняшникова олія, свинина", - зазначили у Держстатистики.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вирощування салату в теплиці принесе гарний прибуток

Однак, зростаючий попит на салат-латук в Україні забезпечується, в основному, за рахунок імпорту. Основній масі великих агровиробників ця ніша нецікава, а дрібні не справляються з наповненням ринку, пише pro-consulting.ua.

Вирощувати салат можна гідропонним методом в теплиці, що дозволить постачати свіжу зелень протягом усього року. Успіху даної бізнес-ідеї сприятиме практично повна відсутність конкуренції на вітчизняному ринку, так як більшість українських тепличників зосереджені сьогодні на виробництві помідорів і огірків. Імпорт же новостворене господарство зможе перемогти за рахунок низької собівартості, завдяки використанню новітніх технологій, і короткого транспортного плеча.

Згідно з бізнес-планом, на створення тепличного комплексу для вирощування салату і зелені площею один гектар потрібно 3,3 млн євро. Вкладення досить значні, але через те, що господарство буде отримувати до 12 врожаїв на рік, рентабельність продажів складе 31,1%, тобто з кожним євро доходу до інвестора буде приходити більше 31 центу чистого прибутку. За розрахунками, виконаними в рамках бізнес плану організації тепличного вирощування салату і зелені, повна окупність даного проекту настане протягом семи років з урахуванням фактору дисконту.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Якісної цибулі у цьому сезоні мало

Про це повідомив фахівець зі зберігання, технолог ТОВ «Терра Юкрейн» Павло Булгаков, передає аgroportal.ua.

«Проблематика цього року полягає в тому, що в південному регіоні України господарства, які займаються вирощуванням цибулі, потрапили два рази під град, частина сходів навіть була вибита. На Херсонщині, зокрема в Каховському районі, цибуля була вимочена під час проливних дощів. Було таке, що за 2-3 дні випадало до 40 мм опадів. В результаті маємо цибулю поганої якості ще на стадії збирання. Тільки провівши правильний лікувальний період перед закладкою можна домогтися тривалого зберігання», — зазначає Павло Булгаков.

За його словами, жовта ріпчаста цибуля ще не так страждає від вологості, важче в цій ситуації виробникам білого лука.

«Кожен випадок залежить від того, яке обладнання є, як близько знаходиться цибуля, в якому вона стані, і якою кількістю цибулі виробник може пожертвувати заради всього іншого об'єму. Гарне зберігання — це коли виробник поміщається в ГОСТівські норми по природних втрат: на 9 місяців зберігання — близько 10%», — відзначає Павло Булгаков.

За його словами, на вентиляції, навіть без холоду, можна отримувати ще менший спад — в межах 5-7%.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview