178171

Як український фермер налагоджує виробництво популярного в світі делікатесу

Тепер він кожен ранок починає з обходу ферми. У Тараса Мазура нині під опікою цілий тваринницький комплекс. Він розвиває напрям із виробництва м’ясної худоби, пише uatv.ua.

Бики, корови, вівці та кози – кожен вид і породу спеціально шукали, відбирали, заселяли. Три роки пішло на розвиток стада ферми.

“Це була фактично запущена ферма пострадянського періоду, зруйноване приміщення, все заросло. І переді мною стояло завдання розробити стратегію і план з втілення розведення як овець і великої рогатої худоби, так і птахівництва в майбутньому”, – говорить фермер.
“Вирішили імпортувати з-за кордону поголів’я з племінних господарств, яке має правильну генетику. Вся худоба досить добре пристосувалася до наших умов, і ми зараз нарощуємо поголів’я”, – розповідає фермер. До статусу репродуктивної ферми господарству Тараса Мазура ще далеко, але тут уже пробують схрещувати породи за канадською технологією.

Ідея-фікс у Тараса – мармурове м’ясо. Виробництво такого делікатесу в Україні налагоджено ще мало. Тому він прагне зайняти лідируюче місце в цій ніші.
“Ми вирішили нарощувати поголів’я видів, які мають схильність до мармурового м’яса. Це і стейки, і ребра для приготування страв. Мармурове м’ясо – це коли в м’язах є такі прошарки, які під час приготування тануть і надають соковитість”, – ділиться український фермер.

Мармурове м’ясо багатше за звичайну яловичину на вміст азотистих екстрактних речовин, пантотенової кислоти, біотину. Такі речовини підсилюють секреторну функцію препарату травлення і допомагають кращому засвоєнню їжі. М’ясо активно сприяє виведенню шкідливих для організму речовин.

Мета Мазура – досягти такої якості мармурового м’яса, як у Новій Зеландії, Канаді.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Польський фермер придумав оригінальний спосіб продажу полуниці

У Польщі в розпалі сезон полуниці. Хоча традиційно день у день ціна на кілограм цих ягід зменшується, за словами Пітера Пандера, полуничного фермера з Джечковице (Jejkowice), він придумав спосіб зробити ціну продукту ще дешевше, але при тому не розоритися, пише gopoland.net.ua.

Петро Пандера займається вирощуванням полуниці вже більше 30 років. В минулому році вирішив зробити незвичайний крок — він почав запрошувати жителів Рибника і його околиць збирати полуницю самостійно на поле, а за зібрані ягоди клієнт платив більш низьку ціну, ніж на ринку.

Це відповідь на кілька проблем польських сільгосппідприємств, адже останнім часом важко знайти потрібну кількість працівників для збору врожаю. Полуниця дозріває одночасно і знайти велику кількість працівників відразу дуже складно, тим більше працювати треба по 12 годин в день.

«Всі скаржаться на відсутність бажання збирати полуницю. Ви повинні розраховувати на свою сім'ю — близьку, іноді й саму далеку», — пояснює Петро Пандера.

До речі, аналогічна система працює, зокрема у Великобританії, а також в Чеській Республіці. «Люди приїжджають збирати полуницю цілими сім'ями. Бувають випадки, коли на плантації 50-70 чоловік в день. Люди щасливі», — говорить виробник. Такі покупці можуть збирати до 300 кг ягід за один день.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

В Україні скоротилося виробництво молока і м'яса, яєць — збільшилось

Про це свідчать дані Державної служби статистики, пише milkua.info.

Виробництво яєць за п'ять місяців зросла на 2,4% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року — до 6,586 млрд шт.

Виробництво м'яса (у живій вазі) в січні-травні скоротилося на 0,9% — до 1,326 млн т.

Для довідки: за даними офіційної статистики, виробництво молока в Україні в 2017 році скоротилося на 0,5% в порівнянні з 2016 роком — до 10,329 млн тонн, м'яса (в живій вазі) — на 0,4%, до 3,259 млн т. Виробництво яєць в 2017 році зросло на 3,2% — до 15,578 млрд шт.

США скасують мита на українські добрива

Про це повідомило Мінторгівлі США, передає агентство Інтерфакс-Україна, пише НВ. 

Зазначається, що перегляд мита був ініційований 1 травня цього року, проте заяви від внутрішніх виробників не надійшли.

Відомство уточнює, що офіційне повідомлення про такі підсумки перегляду буде опубліковано 18 червня.

Нагадаємо, що антидемпінгове мито було введено 12 вересня 2001 року в розмірі 156,3% відносно концерну Стирол і всіх інших українських підприємств.

Ваш вибір 'Цікаво'.

В Україні запрацював третій у світі завод з виробництва високопротеїнових добавок для відгодовування тварин

Потужність нового підприємства в смт Рокитне (Київська обл.) – 6 тис. тонн готової продукції в місяць. Такий обсяг дозволяє забезпечити потреби як внутрішнього ринку, так і ринків Європи, Близького Сходу і Азії.

В урочистостях з нагоди офіційного відкриття заводу взяв директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль.

На новому заводі впроваджена система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів GMP. Крім того, його продукція дає можливість впровадити систему «antibiotic free concept» – зміст і відгодівлю тварин без застосування антибіотиків.

Як відзначають в компанії, зараз у світі існує 2 подібних заводи.

Ваш вибір 'Цікаво'.

Засуха спричинить підвищення ціни на хліб

Фахівці агроринку припускають, що коли засуха триватиме, то продукти з цих культур подорожчають.

Точну ціну можна буде розрахувати через пару місяців, пише segodnya.ua.

"Якщо посуха триватиме, зерно буде низької якості, тому продовольча пшениця подорожчає. Також з 1 липня підвищаться соцстандарти, це потягне за собою зростання зарплат, продовжать дорожчати енергоносії. Це означає, що до осені можна очікувати зростання цін на 20-25% на білий хліб, борошно, макарони", - говорить директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Так батон може подорожчати на 3,5-4 грн, кілограм борошна вищого сорту - на 2-3 грн, макарони - на 1-1,5 грн за кг.

Джерело: gazeta.ua

Ваш вибір 'Подобається'.