182819
178172

МХП Косюка увеличил производство и экспорт курятины

Агрохолдинг МХП Юрія Косюка збільшив виробництво курятини. Про це свідчать операційні результати діяльності компанії за 2020 рік, передає УНН.

У IV кварталі минулого року МХП виробив 189,6 тис. тонн курятини проти 188,7 тис. тонн в VI кварталі 2019 року. В цілому МХП виробив в 2020 році 731,2 тис. тонн курятини проти 728,9 тис. тонн в 2019 році.

За минулий рік експорт МХП виріс на 8%. У VI кварталі 2020 року компанія поставила за кордон 94,7 тис. тонн курятини, тоді як в VI кварталі 2019 року - 87,6 тис. тонн. В цілому в 2020 році МХП експортував 373,7 тис. тонн курятини, тоді як в 2019 році - 357,3 тис. тонн (+5%).

Також повідомляється, що в 2020 році експортна виручка компанії знизилася на 14% і склала 1 млрд 16 млн дол., що становить 53% від загальної виручки МХП. У 2019 цей показник склав 1 млрд 186 млн дол.

"Ситуація на експортних ринках значно погіршилася за кілька спалахів пташиного грипу на початку і в кінці 2020 року і через несприятливий вплив пандемії COVID-19 протягом року", - коментують в компанії.

Пандемія COVID-19 зробила більший акцент на здоров'я і харчування, кажуть у МХП.

"Унікальні системи годівлі птиці МХП виробляють м'ясо з меншим вмістом насичених жирів і великим вмістом поліненасичених жирів, що буде значно привабливішим для ринку, а також стане більш здоровим для споживачів", - прогнозують в компанії.

Минулий рік був складним, проте МХП вдалося запустити низку пілотних проектів, каже засновник компанії Юрій Косюк.

"Минулого року я повідомляв про стратегічний перехід у напрямку продуктів, орієнтованих на споживача, продуктів з доданою вартістю і продуктів, готових до вживання як для внутрішнього ринку України, так і деяких експортних ринків. Цей стратегічний перехід привів до запуску низки пілотних проектів з кулінарної трансформації компанії, включаючи магазини "М'ясо Маркет" і установи "DönerMarket", - додав він.

Вищезазначені проекти перебувають на початковій пілотній стадії, каже Косюк.

"І я з нетерпінням чекаю, що з часом зможу ознайомити вас з прогресом, оскільки ця модель буде більш широко реалізована протягом найближчих декількох років, трансформуючи продажі Групи з категорії "товари" на категорію "брендовані товари з доданою вартістю", - додає він.

Довідка:

МХП - провідний виробник і експортер курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). МХП контролює всі етапи виробництва м'яса птиці від вирощування зернових, виробництва комбікормів до інкубації яєць, вирощування бройлерного поголів'я, переробки, збуту, розподілу і продажу м'яса птиці (в тому числі через франчайзингові точки МХП). МХП використовує власні рефрижератори для доставки своєї продукції, що знижує загальні транспортні витрати і час доставки. З 15 травня 2008 року акції МХП котируються на Лондонській фондовій біржі під стікером MHPC.В Ristone Holdings приобрели новые комбайны от DEUTZ-FAHR

Недавно были приобретены современные комбайны DEUTZ-FAHR модели C7207 и C7209 общей стоимостью 347 тыс. евро. Об этом сообщает пресс-служба Ristone Holdings.

Эту серию можно с уверенностью назвать одной из самых универсальных в своей категории, поскольку она может стабильно работать даже в сложных условиях, обеспечивая высокую производительность и отличное качество обмолота. Еще одно важное преимущество – максимально экономный расход топлива для своего класса, который стал возможен благодаря технологиям EGR и SCR.

Кроме достойных технических характеристик и высокого качества обмолота, эта серия также отличается повышенным комфортом для работы комбайнера и низким воздействием на окружающую среду. Здесь реализована система доочистки выхлопных газов в соответствии с требованиями Stage V – экологическими стандартами по ограничению вредных выбросов двигателей внедорожной техники.МХП завершил 2020 год с чистым убытком $ 133 млн

Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (МХП) 2020 року отримав чистий збиток розміром $133 млн проти чистого прибутку $215 млн у 2019 році, здебільшого через курсові збитки розміром $204 млн, зумовлені річним послабленням гривні на 16%, а виручка компанії скоротилася на 7% - до $1,91 млрд, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з квартальною фінансовою звітністю холдингу, оприлюдненою на Лондонській фондовій біржі в середу, його скоригована EBITDA і операційний прибуток знизилися на 7%, відповідно до $395 млн і $201 млн, а рентабельність продажу (EBITDA margin) збереглася на рівні 2019 року - 21%.

МХП зазначає, що минулого року експортна виручка знизилася на 9,1% - до $1,015 млрд, що становить 53% загальної виручки (у 2019 року - 56% загальної виручки).

МХП у четвертому кварталі 2020 року скоротив чистий збиток у 2,5 разу порівняно з аналогічним періодом 2019 року - до $24 млн, його загальна виручка скоротилася на 10% - до $497 млн, а експортна виручка скоротилася на 19,3% - до $255 млн (51% від загальної виручки).

МХП - найбільший виробник курятини в Україні. Також виробляє зернові, соняшникову олію, продукти м'ясоперероби. На європейський ринок МХП постачає охолоджені півтуші курей, які переробляються, зокрема, на його підприємствах у Нідерландах і Словаччині.

Ваш выбор 'Нечего сказать'.


Наибольшую немецкую компанию по переработке мяса продадут за 4 млрд евро

Велику німецьку компанію, що спеціалізується на переробці м’яса, Toennies найближчим часом можуть продати. Про це, з посиланням на власні джерела, повідомляє Bloomberg. Інформаційне агентство повідомило, що власники компанії вивчають питання продажу найбільшого в Німеччині м’ясопереробного підприємства та шукають таких потенційних покупців, як Tyson Foods Inc., JBS SA та WH Group Ltd та ін. Наразі вартість компанії оцінюється в 4 мільярди євро.

У 2020 році компанія потрапила в загальнонаціональний скандал через величезний спалах коронавірусу серед працівників. Тоді один з м’ясокомбінатів Toennies було закрито після того, як у понад 1500 робітників виявили Covid-19. Спалах, найбільший на той час у Німеччині, призвів до критики використання компанією низькооплачуваних робітників із Східної Європи та відсутність належних умов безпеки праці.

Toennies Holding ApS & Co – це сімейний бізнес з 50-річною історією. Клеменс Тонніс володіє близько 45% акцій компанії, а його племінник Роберт – 50%. Toennies Holding має 28 заводів та експортує свою продукцію в 82 країни світу. У 2019 році компанія повідомила про оборот у розмірі 7,3 млрд євро.

Джерело: Meat-Inform

Ваш выбор 'Нечего сказать'.


Компания Väderstad выпустила свою 1000-ную Tempo L

Производство Tempo L началось в 2017 году. Сеялка сразу стала очень успешной благодаря своей непревзойденной точности сева и высокой производительности. Tempo L попала во многие заголовки сельскохозяйственных изданияхй, когда в том же году установила мировой рекорд в Венгрии, осуществив сев кукурузы на площади 502 га за 24 часа со скоростью более 20 км/ч. Благодаря запатентованной технологии Väderstad PowerShoot, Tempo обеспечивает непревзойденную точность, как в расстоянии между каждым семенем в строке, так и в глубине высева.

534.jpg

- Tempo L безусловно расширила границы сева, производительности и точности. Через два месяца после установления мирового рекорда представители Университета Гёдёллё провели анализ и насчитали 6808 растений. Результаты были показательными, погрешности в точности глубины высева, двойников и пропусков были минимальными, - говорит Маттиас Ховнерт, старший вице-президент по продажам и маркетингу Väderstad.

598.jpg

Компания Väderstad ежегодно выпускает около 5500 различных машин, а на прошлой неделе покинула завод 1000-ная Tempo L. Сейчас доступны 8-24 рядные модели Tempo L, а с июня 2021 начинается производство новой Tempo L 32. На сегодня, это будет самая большая 32 рядная сеялка Tempo с рабочей шириной 12 метров.

597.jpg

- Мне кажется, что под моим руководством было собрано не менее 500 с 1000 машин Tempo L. Наша команда с большой гордостью и восторгом принимает участие в производстве такой замечательной машины, которая является обладателем мирового рекорда, - рассказывает Андреас Карлссон - один из руководителей производства на линии окончательного ручной сборки Tempo L.

533.jpg

Все семейство высокоточных сеялок Tempo продолжает достигать невероятного успеха, предоставляя фермерам во всем мире возможность для получения безупречных всходов и лучшую экономическую выгоду. Тысячная Tempo L вскоре начнет свой путь к новому владельцу, который может рассчитывать на много производительных лет.

Узнать больше про сеялку точного высева Tempo L можно по ссылке.

535_0.jpg

Ваш выбор 'Нечего сказать'.


Французская компания покупает владельца крупнейшего производителя сыров в Украине

Французькі корпорації Lactalis Group і Bel Group уклали угоду про покупку компаній Royal Bel Leerdammer NL, Bel Italia, Bel Deutschland, бренду Leerdammer і української компанії Bel Shostka Ukraine в обмін на 1,5 млн акцій Bel, що належать Lactalis (23,1% загальної кількості акцій).

Як повідомляється в прес-релізі компанії Bel, розміщеному на ресурсі GlobeNewswire, 100% -а дочірня компанія Bel — Sicopa, передасть зазначені активи Lactalis в обмін на належний Lactalis пакет акцій. За підсумками операції Lactalis буде володіти 0,9% акцій Bel.

Виручка Leerdammer і Bel Shostka Ukraine станом на 31 грудня 2020 року становила приблизно 500 млн євро, з яких 350 млн євро — виручка бренду Leerdammer, а операційний прибуток — приблизно 25 млн євро.

«Ми натхнені перспективою розвитку цього культового бренду, який люди обожнюють. Ця угода дає нам вихід на голландський ринок сиру і виробництво в Голландії на трьох заводах. Передача нам торгових представництв Bel в Італії, Німеччині та Україні збільшить обсяг наших виробничих потужностей в цих країнах, що принесе користь як Leerdammer, так і іншим продуктам Bel на цих ринках", — повідомив глава Lactalis Group Еммануель Безьє.

Відповідно до прес-релізу, з моменту покупки Bel в 2002 році бренду Leerdammer, його продажі і прибуток подвоїлися, і що зробило його одним з найвідоміших в Європі брендів сиру.

Глава Lactalis Group підсумував, що угода зміцнить європейське коріння групи, особливо в Італії та Німеччині, і відкриє хороші перспективи для розвитку на ринках з значною присутністю Lactalis.

Нагадаємо, Lactalis Group володіє в Україні двома молокопереробними заводами в Миколаївській і Дніпропетровській областях. Компанія випускає продукцію під торговими марками President, Lactel, Galbani, Societe, «Дольче», «Фанні», «Лактонія», «Локо Моко» і ін. В цілому французька група Lactalis з виробництва молочної продукції представлена ​​237 заводами в 42 країнах.

ПрАТ «Бель Шостка Україна» (раніше — ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат») — один з найбільших виробників сирів в країні. У травні 2007 року підприємство придбала французька група Bel — провідний світовий виробник сирів, представлений в більш ніж 120 країнах.

«Бель Шостка Україна» випускає сири під брендами «Шостка», «Весела Корівка», Kiri, MiniBabybel, Leerdammer.

Джерело: milkua.info