Аграрні ринки активізувалися після перепідписання зернової угоди

Аграрні ринки активізувалися після перепідписання зернової угоди
Фото: з відкритих джерел

Пролонгація гуманітарного зернового коридору, яка відбулася цього тижня, оживила функціонування ринку зерна. Ціни реалізації ячменя, пшениці, кукурудзи почали зростати.

Про це йшлося 21 березня  під час щотижневого брифінгу, організованого аналітичним центром кооперативу «ПУСК», створеного у рамках ВАР.

“Після пролонгації зернової угоди на ринках ячменю, пшениці, кукурудзи оживає попит, ціни незначно, але піднімаються вгору. До цього ринки були малоактивні в очікуванні перепідписання угоди про гуманітарний коридор. Зростає попит на Рені, на одеських портах. Фактично тепер пропозиція зерна, яка була на малих портах, переключається на Одесу. У подальшому локальна конкуренція між чорноморськими і дунайськими портами буде посилюватися, що також позитивно може вплинути на ціни”, – зазначив аналітик Олексій Тартаковський.

За прогнозами, ціни на ячмінь будуть зростати до позначок 203-205 $/т. Вже на початку квітня ціни на пшеницю  та кукурудзу на умовах CPT Одеса можуть сягнути 223 $/т  та 212 $/т відповідно.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrarni-rynky-aktyvizuvalysya-pislya-perepidpysannya-zernovoyi-ugody
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
2