ВР підтримала законопроєкт про держрегулювання виробництва і обігу спирту, тютюну та пального

ВР підтримала законопроєкт про держрегулювання виробництва і обігу спирту, тютюну та пального
Фото: з відкритих джерел

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про держрегулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального.
Про це повідомив народний депутат з фракції «Голос» Ярослав Железняк у Телеграмі, передає Укрінформ.

Він уточнив, що законодавчу ініціативу №10346 підтримали 305 народних депутатів.

Метою законопроєкту є удосконалення законодавчої бази щодо регулювання виробництва, ввезення на митну територію України, вивезення за межі митної території України, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, спиртовими дистилятами, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, тютюновою сировиною, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним.

Законопроєктом структуровані положення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», виключені архаїзми та застарілі норми, переглянуто норми на їх відповідність нормам Податкового кодексу України.

Крім того документом спрощується процедура отримання ліцензій та запропоновано перехід на електронну форму замість паперової форми ліцензій.

Водночас пропонується запровадити безстрокові ліцензії для всіх видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Передбачено запровадження автоматичного порядку отримання ліцензій протягом одного робочого дня за днем отримання заяви про отримання ліцензії на право провадження відповідного виду господарської діяльності для ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, а також на право зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки.

Законодавцем пропонується удосконалити структуру та порядок адміністрування державних реєстрів у сфері державного регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального.

Водночас з метою унеможливлення нелегального виробництва тютюнових виробів передбачено запровадження ліцензування діяльності з вирощування тютюну та ферментації тютюнової сировини.

Окрім того, запропоновано переглянути вартість ліцензій на право провадження відповідного виду господарської діяльності та розмір штрафів за порушення вимог цього закону з прив’язкою до розміру мінімальної заробітної плати, визначеної законом станом на 1 січня звітного (податкового) року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/vr-pidtrymala-zakonoproyekt-pro-derzhregulyuvannya-vyrobnycztva-i-obigu-spyrtu-tyutyunu-ta-palnogo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  24 Травня

  Для кредитування аграріїв на прифронтових територіях необхідно розробити умови страхування

  Експорт олійної продукції через порти Одеси становить близько 75%-80%

  Найбільша пекарня світу підмішає у тісто солодкі мікробні білки, які не викликають ожиріння

  Україна увійшла до трійки найбільших постачальників меду до ЄС

  У червні може зрости ставка плати за використання зерновозів ЦТЛ

  Зростання цін на європейську пшеницю зменшує експорт з ЄС та сприяє нарощуванню поставок з рф

  Захоплений окупантами Інститут рису на Херсонщині змінює напрям роботи

  Ціни закупівлі живця коливаються в межах 58,5–62 грн/кг

  На Одещині зʼявиться лабораторія, яка моделюватиме виробництво круп

  Прибутки з гектарів. Якими будуть ціни на землю в Україні та скільки на цьому можна заробити

  БІЛЬШЕ НОВИН