Агрокомплекс з групи компаній Terra Food отримав 15 млн євро від ЄБРР

Агрокомплекс з групи компаній Terra Food отримав 15 млн євро від ЄБРР
Фото: з відкритих джерел

Агрокомплекс Зелена долина, який входить до групи компаній Terra Food, отримав кредит на 15 млн євро від Європейського банку реконструкцій та розвитку.

Як зазначили у компанії, кошти кредиту ЄБРР спрямують на будівництво сучасної ферми, що відповідатиме найвищим євростандартам, а також на розширення власного земельного банку, можливостей заготівлі силосу та закупівлю сільськогосподарської техніки у 2022−24 роках.

«Реалізація проекту підвищить конкурентоздатність та виробничу ефективність агрокомплексу, при цьому у його фокусі дотримання всіх екологічних норм, які передбачають мінімальний вплив на навколишнє середовище. Крім комплексного екологічного підходу, проект також містить план соціальних дій з охорони здоров’я та системи управління безпекою та працею, дії щодо покращення продуктивності на відповідність вимогам ЄС та дії щодо покращення добробуту тварин», — відзначили у компанії.

Зелена долина — багатопрофільний промисловий комплекс, який працює у Вінницькій області. До комплексу входять 25 тис. га посівних угідь, цукровий завод, зерноприймальна станція, комбікормовий завод, п’ять тваринних комплексів та тваринницька ферма.

Terra Food — вертикально орієнтований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на виробництві молочної і м‘ясної продукції та сільському господарстві, яку він випускає під ТМ Ферма, Біла Лінія, Тульчинка, Premialle, Золотий резерв, Вапнярка.

Джерело: НВ

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrokompleks-z-grupy-kompanij-terra-food-otrymav-15-mln-yevro-vid-yebrr
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати