Близько 40% адаптаційних процедур українського законодавства до норм ЄС стосуються АПК

Близько 40% адаптаційних процедур українського законодавства до норм ЄС стосуються АПК
Фото: Excellent images of flags for your business

Для України важливий досвід ЄС щодо сталого розвитку сільськогосподарської галузі. Особливо, в процесі адаптації законодавства до європейських правових норм в агросекторі, перед яким зараз стоїть багато викликів, пов’язаних з повномасштабним вторгненням рф.

Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

За словами його словами, Україні треба зрозуміти, якими будуть шляхи розвитку агросектору в процесі євроінтеграції.

«Для українського аграрного сектору членство в ЄС – це багато можливостей, а також  певні виклики. Близько 40% адаптаційних процедур українського законодавства до норм ЄС стосуються агросектору. Крім того, потрібно вирішити низку питань, що існували до повномасштабного вторгнення рф –  ґрунтова ерозія, викиди парникових газів. До яких додалися, на жаль, проблеми із забрудненням та розмінуванням сільськогосподарських земель від воєнних дій», – зазначив Тарас Висоцький.

Він також підкреслив, що попри труднощі українські аграрії подолають ці виклики.

«Українські аграрії своєю щоденною працею показують готовність бути ефективними, адаптуватися до складних умов та відновлювати сільськогосподарський сектор, рухатися вперед з урахуванням європейського досвіду і можливостей співробітництва», – наголосив Тарас Висоцький.

Перегляди: 32
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/blyzko-40-adaptaczijnyh-proczedur-ukrayinskogo-zakonodavstva-do-norm-yes-stosuyutsya-apk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати