Tempo950x100

Tempo300x100

Болгарська компанія створила мед для спортсменів у вигляді енергетичного гелю

Болгарська компанія створила мед для спортсменів у вигляді енергетичного гелю
Фото: з відкритих джерел

Компанія Mellifera з Болгарії розробила продукт спортивного харчування на основі меду – органічний медовий енергетичний гель.

«Першою ідеєю було створити більш здорову альтернативу спортивному харчуванню та енергетичним гелям», — підкреслює Біляна Лоундес-Ніколова, засновник і генеральний директор компанії. 

Спочатку мед-гель створювався для спортсменів, але зараз його споживають різні категорії споживачів, які потребують енергії. 

«Наприклад, ми почали працювати зі студентами, які готуються до іспитів», – каже засновниця.

Вона підкреслює, що енергетичні гелі стають дедалі популярнішими серед спортсменів, але багато з них виготовлені на мальтодекстрині, який пройшов високу обробку. Крім того, щоб отримати правильне співвідношення цукрів, виробники додають фруктозу. 

«Мед — це природне поєднання глюкози та фруктози, — говорить Лаундес-Ніколова.  – Це природний вуглевод; він має нижчий глікемічний індекс і може бути гарним продуктом після тренувань на витривалість». 

Усі інгредієнти гелю сертифіковані як органічні. Окрім меду у складі є спіруліна, какао, ліофілізовані та подрібнені фрукти. 

Гелі доступні в семи смаках і не містять штучних ароматизаторів і барвників. 

Також гелі сертифіковані Informed Sport, яка перевіряє «кожну партію на наявність речовин, заборонених у спорті, відповідно до Всесвітнього антидопінгового агентства».

Джерело: newfood.media

Перегляди: 58
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bolgarska-kompaniya-stvoryla-med-dlya-sportsmeniv-u-vyglyadi-energetychnogo-gelyu
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати