Ціни на картоплю в Україні значно знизилися

Ціни на картоплю в Україні значно знизилися
Фото: з відкритих джерел

З початку тижня ціни на картоплю в Україні значно знизилися. Як відзначають аналітики проєкту EastFruit, основною причиною для таких тенденцій послужив старт збиральних робіт в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, на сьогодні відпускні ціни на картоплю вже варіюються в межах 6-9 грн/кг ($0,16-0,25/кг), що в середньому на 17% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Крім того, фермери кажуть, що покупці стали більш вимогливими до якості цієї продукції. Якщо торік без особливих зусиль вдавалося реалізовувати навіть дрібну картоплю, то зараз така продукція не дуже популярна. В основному відносно непогано продаються великі оптові партії цієї продукції середнього калібру.

Зазначимо, що наразі картопля на ринку України вже коштує в середньому на 10% дешевше, ніж в аналогічний торішній період. При цьому учасники ринку налаштовані досить песимістично. За їхніми словами, з огляду на досить великі обсяги картоплі на ринку, розраховувати на зростання цін найближчим часом не доводиться.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-kartoplyu-v-ukrayini-znachno-znyzylysya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати