ЦТЛ може змінити механізм продажу зерновозів на аукціонах

ЦТЛ може змінити механізм продажу зерновозів на аукціонах
Фото: з відкритих джерел

Філія «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» може повернутися до механізму продажу зерновозів на аукціонах з прив’язкою до декад навантаження. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов за підсумками засідання Експортного офісу при УЗ, передає Rail.insider.

Під час заходу учасники зернового ринку висловили занепокоєння зростанням вартості використання вагонів-зерновозів АТ «Укрзалізниця», що розторговуються на аукціонах в ЕТС «Прозорро.Продажі». Зокрема, на останніх аукціонах зафіксована середня ставка продажу на рівні 3930 грн на добу.

Вантажовідправники запропонували:

  • виставити максимально можливу кількість вагоновідправок у зерновозах ЦТЛ на аукціонах (проте ЦТЛ має об’єктивні обмеження в наявності вагонів: загальний робочий парк зерновозів становить 26 тис. 100 одиниці, зокрема ЦТЛ — приблизно 5500 вагонів);
  • повернути механізм продажу зерновозів ЦТЛ на аукціонах з прив’язкою до декад відвантаження, що дасть змогу ЦТЛ сформувати графік відвантаження у зерновозах, розрахувати залишок вагоновідправок і додатково виставити їх на аукціон (тобто збільшити пропозицію вагонів УЗ).

«Найближчим часом ЦТЛ розгляне зазначені пропозиції ринку», — зауважив Валерій Ткачов.

Перегляди: 22
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cztl-mozhe-zminyty-mehanizm-prodazhu-zernovoziv-na-aukczionah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати