Grain from Ukraine: до Сомалі прибуло судно з 25 тис. тонн української пшениці

Grain from Ukraine: до Сомалі прибуло судно з 25 тис. тонн української пшениці
Фото: з відкритих джерел

29 грудня до порту Бербера прибуло судно Neva з 25 тис. тонн пшениці, яке в рамках продовольчої програми Grain from Ukraine прямувало до Сомалі.

«Ініціатива Grain from Ukraine — це допомога нужденним країнам та безпосередня підтримка українських фермерів, в яких закуповується зерно. Тобто це одночасна підтримка країн, які зараз перебувають на межі голоду, українських фермерів та загалом економіки України», — зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Нагадаємо, за оцінками міжнародних організацій, в африканських країнах на межі голоду перебувають до 200 млн осіб. Ініціатива Grain from Ukraine спрямована на те, щоб допомогти цим країнам подолати гуманітарну кризу, і українське зерно, яке прибуло до Сомалі, — це пряма допомога України африканцям. Логістику доставки вантажу здійснено за підтримки Всесвітньої продовольчої програми (WFP) та фінансової допомоги міжнародних партнерів — урядів Японії, Франції та Фінляндії.

Разом з Україною до ініціативи долучилися вже 30 країн (США, Велика Британія, ЄС, Канада, Японія, Франція, Фінляндія) та міжнародних організацій. Наразі залучено близько $190 млн внесків.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/grain-from-ukraine-do-somali-prybulo-sudno-z-25-tys-tonn-ukrayinskoyi-pshenyczi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1