Сівалка Rapid — вдалий старт посівної

Сівалка Rapid — вдалий старт посівної
Фото: з відкритих джерел

Багатоопераційні посівні комплекси Rapid компанії Väderstad — це вдале поєднання дискових та анкерних сошників, переваги яких, задля досягнення високих показників точності висіву, втілено в єдину конструкцію.

220908 77

Ці комбіновані висівні сошники забезпечують ущільнення, очищення від можливих рослинних решток сім’яложа, стабільність і точність висіву насіння навіть за високої робочої швидкості руху, яка може становити 14–16 км/год.

220908 163

Окрім унікальних сошників, сівалки Rapid мають передній дисковий ґрунтообробний модуль, що забезпечує якісно підготовлений ґрунт та проводить висів більшості сільськогосподарських культур лише за один прохід.

220925 107

Практичний досвід підтверджує, що за правильної організації посівної кампанії, добова продуктивність Rapid із шириною захвату 6,0 м становить понад 100 га.

Робочі органи посівного комплексу (диски та диско-анкерний сошник) виготовлені зі спеціальної загартованої шведської сталі, ще гарантує їхню високу надійність, відмінні робочі характеристики та надзвичайно тривалий термін експлуатації.

Dsc04673

Наразі виробник пропонує машини із робочою шириною від 3 до 8 м.

Читайте більше про зернові сівалки Rapid.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/sivalka-rapid-vdalyj-start-posivnoyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати