Tempo950x100

Tempo300x100

“Ічнянський” та “Червоненський” заводи віддадуть на приватизацію

“Ічнянський” та “Червоненський” заводи віддадуть на приватизацію
Фото: з відкритих джерел

Кабінет Міністрів вніс зміни в нормативні акти, необхідні для подальшої приватизації єдиних майнових комплексів державних підприємств “Ічнянський спиртовий завод” та “Червоненський завод продтоварів”.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Фонд державного майна України отримав підстави припинити реорганізацію цих заводів та можливість їх приватизувати. Відповідно, кошти з їх продажу надійдуть до державного бюджету України.

“Ічнянський спиртовий завод” — підприємство харчової промисловості в місті Ічня Чернігівської області. У січні 2003 року отримав дозвіл розпочати виробництво високооктанових оксигеновмісних добавок до бензину. Також завод виробляв етиловий спирт (в тому числі, спирт-ректифікат, спирт «Екстра», спирт «Люкс» і технічний спирт), а також ізоаміловий спирт для потреб хімічної промисловості та барду, лікеро-горілчані вироби. Знаходиться в стані припинення юридичної особи. У 2014 році вже не функціонував.

“Червоненський завод продовольчих товарів” розташований у селищі Червоне, Житомирська область. Спроможний виробляти органічні розчинники, скломийні рідини на основі технології спиртового виробництва, а також спирт, лікеро-горілчані вироби, лікери, морси, наливки, соки. Як сировина використовується меляса (патока) відходи перероблення цукрового буряка, можливе використання зерна. Знаходиться в стані припинення юридичної особи.

Перегляди: 25
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ichnyanskyj-ta-chervonenskyj-zavody-viddadut-na-pryvatyzacziyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати