“Кернел” викупить свої акції на $48 мільйонів

“Кернел” викупить свої акції на $48 мільйонів
Фото: з відкритих джерел

Kernel Holding SA (Люксембург), материнська компанія агропромислової групи “Кернел”, проведе 21-27 січня тендер за зворотним викупом (buyback) до 3,78 млн своїх акцій на загальну суму до 189 млн злотих (близько $47,85) по 55-60 злотих за штуку.

Про це свідчить відповідна пропозиція щодо зворотного викупу цінних паперів компанії, схвалена радою її директорів, на Варшавській фондовій біржі, передає Інтерфакс-Україна.

Уточнюється, що угода буде проводитись через Etrecom Investments Limited (Кіпр) – дочірню компанію “Кернела”.

Згідно з інформацією на сайті “Кернела”, всього випущено 84 031 230 акцій, у тому числі казначейських (викуплених компанією) – 3 227 000. Агрохолдинг уточнив, що публікація ціни викупу та кількості акцій, що купуються, буде проведена не пізніше 31 січня, а орієнтовна дата розрахунків за зворотним викупом – 3 лютого 2022 року.

Зазначається, що цей тендер щодо зворотного викупу акцій виконується в рамках прийнятого акціонерами компанії у серпні 2021 року рішення викупити протягом двох років до 19,2 млн своїх акцій (22,84% у статутному капіталі) на загальну суму до $250 млн, при цьому ціна покупки акцій має бути не нижче 50 і не вище 65 злотих.

За даними агрохолдингу, він займає перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%), а також є найбільшим виробником та продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні.

Найбільшим співвласником “Кернела” через Namsen Ltd є Андрій Веревський із часткою 39,97%. Cascade Investment Fund (Кайманові острови), бенефіціаром якої виступає ексдепутат парламенту України Віталій Хомутиннік, має 4,99% акцій “Кернела”.

Джерело:  Інтерфакс-Україна 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kernel-vykupyt-svoyi-akcziyi-na-48-miljoniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати