Компанії-гіганти Lindsay та Cargill хочуть підтримати реалізацію іригаційної реформи в Україні

Компанії-гіганти Lindsay та Cargill хочуть підтримати реалізацію іригаційної реформи в Україні
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко перебуває з робочим візитом у США разом із Президентом України та Урядовою командою. Про це він написав на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Зустрічалися з провідними представниками американського бізнесу, які працюють, зокрема, і в аграрному секторі. На зустрічі були присутні аграрні компанії-гіганти Lindsay та Cargill. Вони відзначилися глобальним інвестуванням в агросектор. Було приємно почути від таких масштабних компаній схвальні відгуки про успішність реалізації земельної реформи, збільшення продуктивності в с/г, а також ефективне відшкодування ПДВ в автоматичному режимі», – розповів Роман Лещенко.

Він зазначив, що обидві компанії наголосили на важливості проведення іригаційної реформи в Україні та підтвердили своє бажання сприяти в реалізації відповідного проекту, бо вбачають у ньому стратегічну перспективу на роки.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kompaniyi-giganty-lindsay-ta-cargill-hochut-pidtrymaty-realizacziyu-irygaczijnoyi-reformy-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати