174499

МХП повідомив, де відкриються перші м'ясомаркети

У липні перші три магазини відкриються в Ковелі, Сумах та Миколаєві. Про це розповів керівник управління з роботи з франчайзингом в МХП Дмитро Морозов, передає УНН.

"Ми виходимо на ринок з абсолютно новим форматом, який буде відкриватися паралельно з існуючою мережею м'ясних магазинів. Це будуть магазини біля будинку з сучасною технікою та обладнанням. Покупці матимуть можливість придбати широкий асортимент м'яса, на будь-який смак і під будь-яку страву. А професійну консультацію не лише з купівлі, а й з приготування страв надаватиме м'ясний сомельє. Асортимент буде відрізнятися залежно від розмірів конкретного магазину, але, окрім м'яса, у магазинах можна буде купити хлібобулочні та молочні вироби, соуси, бакалію, овочі і фрукти й інші супутні товари. Для клієнтів будуть діяти акції і знижки, а також програма лояльності", - зазначив Дмитро Морозов.

Амбіція МХП на найближчі кілька років у кількості магазинів у країні вимірюється тисячами, але поки проектом передбачено відкриття приблизно 50 торгових точок по всій країні до кінця 2020 року.

За словами керівника, новий формат бізнесу компанія розвиває за системою франчайзингу. М'ясомаркети відкриватимуть як з існуючими, так і новими інвесторами. Причому новим інвесторам гарантується річний дохід на інвестиції. У проекті прописані всі бізнес-процеси, і в цьому одна з його переваг для партнерів.

Новий проект МХП викликав інтерес як в існуючих партнерів компанії, так і у нових інвесторів, готових почати ведення бізнесу в галузі продуктів харчування, тому невдовзі магазини відкриються у Ковелі, Сумах, Миколаєві, Кропивницькому, Черкасах, Києві, Одесі, Львові, Старокостянтинові, Тернополі, Слов'янську, Полтаві, Запоріжжі та інших містах. Залежно від розміру міста та його специфіки передбачені різні площі магазинів - 45 кв. м і 100 кв. м.

"У нас багаторічний досвід роботи на ринку України, діюча торговельна мережа, що складається з більш ніж 1700 торгових точок, і це дає нам величезну базу даних і досвіду. По-перше, ми знаємо, як організувати цей бізнес, як ним управляти і як його зробити прибутковим. Партнерові не потрібно буде придумувати, як запустити акцію або що розмістити в торговій точці. Він буде працювати за безпечною та перевіреною схемою. По-друге, це сучасний формат мережі, яка доповнює і підсилює діючу модель бізнесу. Адже в такому магазині будуть нововведення з точки зору додаткових сервісів, які важливі більш молодій аудиторії. Для нашого партнера це дасть можливість збільшити кількість покупців, розширити асортимент при фактично тих же витратах на магазин і відповідно зробити бізнес більш рентабельним. Для покупця ми створюємо зручний і сучасний магазин, який будується на "трьох китах": якість, сервіс і емоція", - підсумував Морозов.

LOZOVA MACHINERY планує оновити весь модельний ряд техніки

«Ми для себе вибрали інший не менш цікавий і ефективний спосіб спілкування – онлайн-конференцію, – зазначив Роман Гіршфельд. – Компанія продовжує працювати, випускати техніку, освоювати нові ринки і розвивати нові виробничі напрями з дотриманням всіх необхідних санітарних норм і заходів захисту».

Сьогодні LOZOVA MACHINERY системно працюють над зниженням витрат, збільшенням експорту, диверсифікацією поставок і фокусуються на тісній взаємодії з клієнтами.

Велика робота була пророблена на ринку Канади. Розширена дилерська мережа і географія продажів, беручи участь у всіх основних регіональних та міжнародних виставках, ярмарках та демо-показах, LOZOVA MACHINERY успішно освоїли східні провінції Квебек і Онтаріо і почали продажі в Саскатчевані.

lari.jpg

Крім того, компанія продовжила відкривати нові регіони Великобританії, зміцнюючи співробітництво з клієнтами і партнерами.

За словами Романа Гіршфельда, завдяки консолідації команди, за рік продажі техніки у Великобританії і Канади виросли в два рази, а також значно збільшилася дилерська мережа.

Крім того, компанія відзначилась участю у виставках країн Балтії, Польщі, Болгарії, Румунії, Казахстану, Молдови в 2019 році.

Кульмінацією в завершенні 2019 року стало продуктивна участь LOZOVA MACHINERY в наймасштабнішій у світі міжнародній агропромисловій виставці AGRITECHNICА-2019, де компанія зміцнила свої позиції в Європі, збільшивши поставки в Німеччину, Францію, Великобританію і підписала понад 20 дилерських угод з низкою великих компаній.

franc.jpg
 
«Найвищі оцінки аграріїв отримав новаторський підхід LOZOVA MACHINERY – принцип «нуль обслуговування», презентований на AGRITECHNICА-2019, – підкреслив Р. Гіршфельд. Ми знаємо історію безпілотних тракторів, наприклад John Deere і бачимо тренди майбутнього грунтообробної техніки – це автономні агрегати.

Але сьогодні вся техніка виробляється з використанням безлічі точок змащування, з використанням ручної праці. Це неприйнятно в автономних агрегатах. Наш метод – повна відсутність точок змащення. За рахунок цього, а також застосування міцних багатокромочних ущільнень і поліпшених матеріалів техніка LOZOVA MACHINERY стає повністю автономною і комфортною в роботі. Унікальні інженерні рішення дозволяють аграріям знизити витрати і мінімізувати втрати часу, уникнувши простоїв».

Щорічно ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ беруть участь більш ніж в 100 аграрних подій: виставках, днях поля, демо показах. Бренд масштабно представляє свої продукти на світових ринках, як в країнах Європи, так і в Північній Америці.
І звичайно ж компанія активно розвивала український ринок, здійснивши кілька демо-турів по різним областям України, показавши себе на Дні поля УКАБ, представивши серійні новинки на міжнародній виставці AgroExpo-в 2019 р. і багатопрофільну техніку для весни на ЗЕРНОВИХ ТЕХНОЛОГІЯХ-2020.

лира.JPG

Для українських аграріїв LOZOVA MACHINERY також впровадили масу нових кредитних програм, зробивши техніку доступнішою і максимально спростивши процедуру її оформлення і придбання. До числа нових партнерів компанії додалися Агроросперіс Банк, Глобус-Банк і банк Південний, Кредобанк, банк Кредит Дніпро.

CHERVONETS.jpg
 
Незважаючи на епідемію COVID-19 та загальну кризу в квітні 2020 року LOZOVA MACHINERY відкрили нову сучасну виробничу лінію з виготовлення обприскувачів.

Партнером бренду в цьому проекті є один з лідерів у сфері сільгоспмашинобудування у Великобританії – фірма Landquip. Плановані обсяги для українського ринку в найближчій перспективі – 50 обприскувачів рік (оприскувачі від 3000 літрів до 6000 літрів) плюс обсяги на експорт.

спреймарк.jpg

У 2020 році також продовжилося вихід новинок і модифікованих агрегатів LOZOVA MACHINERY.
На даний момент відбулися наступні прем'єри:
оновивши легендарну зубову борону ЛІРА, конструктори отримали ЛІРА М з шириною захвату 21 і 24 метри;
польовий культиватор ФЛОРІН з шириною захвату 8 метрів;
легкі зубопружинні борони ЛІРА XS, варіанти 6 і 9 метрів,
у лінійці ротаційних борін ДИНАР додався агрегат з шириною захвату 12,8 метрів;
передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ XL з шириною захвату 8 метрів і системою внесення рідких добрив;
серію шлейф-борін ЛАРІ поповнилася знаряддями з шириною захвату 7 і 12 метрів.

Lira xs.jpg

Ці агрегати вже працюють у фермерських господарствах України і Європи.

Найближчим часом також вийде нова версія ДУКАТ-8 із шириною захвату 8 метрів, буде представлений вдосконалений ДУКАТ-4 і новий глибокорозпушувач ФРАНК-3sp, причіпний обприскувач SPRAYMARC. Також буде розширена лінійка обприскувачів INTRAC з обсягами бака 4200, 5200, 6000 і 8000 літрів. А після завершення випробувань плугів (які сьогодні проводяться в декількох господарствах), з 2021 року намічений їх масовий випуск.

Характеризуючи всі оновлення і удосконалення, Олексій Гриненко анонсував:
«Ми випускаємо нові ротаційні борони ДИНАР з шириною захвату 9 і 13 метрів, ці машини модифіковані і в них також застосована концепція «нуль обслуговування. Продовжуємо далі розвивати причепи – крім базової версії КЕЛЬТ, скоро аграрії побачать варіант з великим об'ємом кузова 37 м3. При цьому за габаритами і навантаженні на вісь причепа повністю відповідає правилам дорожнього руху».

флорин.JPG

Гриненко також додав, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ намітили серйозні зміни у виробництві і планують ґрунтовно оновити весь модельний ряд техніки.
 
«Сьогодні як ніколи LOZOVA MACHINERY максимально клієнтоорієнтований, ми уважно слухаємо наших замовників і намагаємося втілити всі їх побажання в наших агрегатах. Незабаром будемо впроваджувати знаряддя з вертикальною і ультраповерхностною обробкою грунту, працюємо також над агрегатами для підживлення рослин, – підкреслив Роман Гіршфельд. – Ми стрімко змінюємося і хочемо використовувати цю кризу для того, щоб перезавантажитися, активізувати абсолютно нові процеси. Попереду у нас багато планів і нових цікавих проектів. Переконаний, що компанія гідно пройде цей складний для світової економіки етап і стане сильнішою і впевненішою»!

«Версатайл Україна» запрошує дилерів з продажу запчастин

Компанія «Версатайл Україна» розвиває дилерську мережу з продажу оригінальних запасних частин до сільгосптехніки VERSATILE та запрошує до співпраці торгівельні організації з різних регіонів України.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 067 236-23-73.

Ваш вибір 'Подобається'.

LOZOVA MACHINERY проведе відеоконференцію

Турбуючись про життя і здоров'я  із-за загрози поширення Covid-19, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ вирішили максимально убезпечити людей і відмовитися від проведення Дня поля.

Але за рік сталося багато цікавих подій: LOZOVA MACHINERY розвивається і виходить на нові ринки, створює й випускає нові види техніки і модернізує серійні моделі.

"У LOZOVA MACHINERY багато новин якими ми хотіли б поділитися з вами.

Оптимальне рішення для цього часу – відеоконференція.

8 липня (в середу), о 12-00, ми проведемо zoom-конференцію прямо зі цеху обприскувачів.

Все покажемо, все розповімо і ви зможете задати питання і по техніці, і економіці. Отримаєте "новини з перших рук", - йдеться в повідомленні компанії.

Спікери – президент LOZOVA MACHINERY – Роман Гіршфельд і головний конструктор – Олексій Гриненко.

 

Заявки приймаються на пошту [email protected] (копію на [email protected] ) – пишіть ваші контакти для відправки zoom-посилання.

 

Ефективний захист соняшника та кукурудзи від шкідників

Достатній рівень вологи та підвищені температури літнього періоду вегетаційного сезону – 2020 сприяють інтенсивному розвитку сільськогосподарських культур. Та, як відзначають в агрономічному департаменті компанії «UKRAVIT», наразі перед аграріями України постає реальна загроза масового заселення посівів шкідниками.

Тому щоб у таких умовах отримати запланований врожай, їм необхідно приділити цьому питанню достатньо уваги: адже, за даними ФАО, близько половини світового врожаю втрачається саме через шкідників. 

«Сьогодні в посівах кукурудзи відзначається поширення попелиць, триває літ стеблового кукурудзяного метелика та бавовникової совки; подекуди культуру пошкоджують гусениці стеблового та лучного метеликів, совок. В посівах соняшника продовжують розвиватися та шкодити попелиці, клопи, совки, гусениці лучного метелика, а в посівах сої – чортополохівка, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Тому щоб захистити свої поля від пошкоджень і забезпечити високі якісні та кількісні показники майбутнього врожаю, необхідно ретельно проводити моніторинг полів та, відповідно, своєчасно проводити інсектицидні обприскування».

Читайте також: Експерти розповіли про важливість забезпеченості кукурудзи цинком

Щоб захистити посіви соняшника та кукурудзи від небезпечних шкідників та уникнути непродуктивних втрат майбутнього врожаю, Олександр радить за появи шкідників і при перевищенні їх рівня ЕПШ застосувати інноваційний інсектицид контактно-системної дії Колібріс (тіаклоприд, 280 г/л + новалурон, 120 г/л). Завдяки комбінації двох діючих речовин із різних хімічних груп препарат забезпечує знищення шкідників на усіх стадіях розвитку та попереджує загрозу виникнення резистентності. Тіаклоприд впливає на нікотин-ацетилхолінові рецептори шкідників, що призводить до порушення у них передачі нервових імпульсів; при цьому забезпечується швидкий «нокаут-ефект» (конвульсії та параліч), внаслідок чого шкідники гинуть. Новалурон порушує біохімічні процеси утворення хітину – складової кутикули шкідників, що робить неможливим перехід личинок з однієї стадії в іншу і призводить до їх загибелі. 

Колібріс контролює широкий спектр шкідників із рядів Lepidoptera (Лускокрилі), Coleoptera (Твердокрилі), Hоmоptera (Рівнокрилі) та Diptera (Двокрилі) та забезпечує одночасно швидкий «нокаут-ефект» і тривалий період захисної дії. Він є ефективним і надійним рішенням проти популяцій шкідників, стійких до піретроїдів і фосфорорганіки, й при цьому – є безпечним для ентомофагів та запилювачів. Тож за потреби ви цілком можете застосовувати навіть в період цвітіння культур.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Подобається'.

МХП обладнав пташники інноваційними датчиками охорони

Про це повідомляє УНН.

На кожному пташнику та допоміжних спорудах ззовні МХП розмістив так звані "хаби" — спеціальні бездротові датчики. Вони миттєво розпізнають проникнення сторонніх осіб на територію та передають сигнал тривоги до диспетчера та мобільних груп реагування.

"Це сприяє не лише ліквідації крадіжок та інших незаконних дій на бригадах, а й, насамперед, покращує безпеку працівників", - розповіли у компанії.

Завдяки новинці за 5 місяців МХП зекономив близько 1,4 млн грн. На пошук необхідного обладнання компанія витратила чимало сил та часу.

"Які тільки технології ми не отримували — від так званих "радарів" і "пастухів" до сенсорних килимків. Кожну ретельно тестували, аналізували ефективність та відповідність вартості. І не зважаючи на те, що пропозиції надходили навіть із Китаю, все ж свій вибір зробили на користь київської фірми АJAX. По-перше, таким чином ми підтримали свого українського виробника, а по-друге, придбали дійсно якісний продукт за цілком адекватну ціну", — розповів начальник служби безпеки МХП Володимир Кузевич.

Довідка: МХП – один із найбільших агрохолдингів України, а також головний виробник і експортер курятини ("Наша Ряба"). Компанія належить Юрію Косюку.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.