На одну вакансію від АПК, лісхозу, рибхозу та харчопрому припадає 3 безробітних фахівця – Держцентр зайнятості

На одну вакансію від АПК, лісхозу, рибхозу та харчопрому припадає 3 безробітних фахівця – Держцентр зайнятості
Фото: з відкритих джерел

Станом на 1 серпня на обліку в Державній службі зайнятості перебували 9,2 тис. безробітних з числа колишніх працівників сільського, лісового та рибного господарств, а також 3,7 тис. безробітних, які раніше працювали у сфері виробництва харчових продуктів. При цьому у базі даних служби зайнятості налічується 2,3 тис. вакансій для першої групи та 2,1 тис. вакансій – для другої групи фахівців. Про це УНН повідомили у відповідь на запит у Державному центрі зайнятості.

У відповіді зазначається, що дані щодо чисельності зайнятих громадян, зокрема у сільському господарстві, а також чисельності безробітних розраховуються органами державної статистики на підставі обстежень робочої сили, які у зв’язку із військовими діями не проводились з 2022 року.

Говорячи про те, які саме фахівці наразі шукають працевлаштування через центри зайнятості, представники ДЦЗ зазначили, що серед них переважають трактористи, фахівці з комплексного обслуговування сільськогоспвиробництва, працівники фермерського господарства та фахівці з лісокультурних робот. Також шукають роботу доярі, виноградарі, оператори лінії з виробництва харчової продукції, птахівники та агрономи.

Загалом з початку російської агресії за допомогою у підрозділи ДЦЗ зверталися 1,2 млн громадян, а нові робочі місця з допомогою працівників Служби знайшли 382 тис. українців.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-odnu-vakansiyu-vid-apk-lishozu-rybhozu-ta-harchopromu-prypadaye-3-bezrobitnyh-fahivczya-derzhczentr-zajnyatosti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1