На Рівненщині створять сучасний зерносушильний комплекс

На Рівненщині створять сучасний зерносушильний комплекс
Фото: з відкритих джерел

На базі ТОВ «Полісся-Гарант» з Рівненщини буде створено новий хаб — сучасний зерносушильний комплекс, оснащений енергоощадною та економічно ефективною сушкою, що дозволить надавати послуги доробки сусіднім фермерам.

Про це повідомила пресслужба USAID АГРО, яка підтримала розвиток проєкту та надала співфінансування на його реалізацію.

За словами Дмитра Антонюка, координатора проєкту з боку ТОВ «Полісся-Гарант», обсяг додаткових потужностей становитиме близько 40 тис. т у рік.

Завдяки підтримці USAID АГРО, компанія зможе надавати послуги сушіння зерна мікро, малим та середнім агропідприємствам зі знижкою 20%. А також створить спеціалізований додаток для бронювання доробки продукції на сушці. Фермери отримають можливість відслідковувати стан своєї продукції, формувати товарні партії та планувати збір культур на полях залежно від завантаження зерносушарки.

Участь в заході також взяли представники Сільськогосподарського Кооперативу «Українські фермери», до якого входить ТОВ «Полісся-Гарант». Кооператив допомагає фермерам з продажем продукції на експорт та всередині країни, надає консультації щодо отримання сертифікації ISCC, покращення ефективності ведення бізнесу та інші послуги.

Минулого року завдяки кооперації було реалізовано 39 тис. т зернових та олійних культур членів кооперативу за експортними контрактами.

«Розвиток проєктів зберігання та доробки зерна допоможуть невеликим українським фермерам планувати продаж власного врожаю, дбати про його якість, а також знаходити нових бізнес-партнерів та інтегруватися в локальні та експортно-орієнтовані ринки», — зазначили в програмі USAID АГРО.

Джерело: Куркуль

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-rivnenshhyni-stvoryat-suchasnyj-zernosushylnyj-kompleks
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати