Основа ґрунтообробітку: глибокорозпушувачі BEDNAR TERRALAND поза конкуренції

Основа ґрунтообробітку: глибокорозпушувачі BEDNAR TERRALAND поза конкуренції
Фото: з відкритих джерел

Ґрунт потребує правильного обробітку та дбайливого ставлення, аграрії – потребують зменшення витрат та поліпшення родючості. У битві за ефективність, коли ресурсів на добрива і ЗЗР не вистачає, усе частіше агрономи згадують кодове слово – TERRALAND. Чому ґрунтообробний агрегат чеської компанії BEDNAR, яку на українському аграрному ринку представляє Тайтен Машинері Україна, стає таким популярним?

Від новинки до «золотого стандарту». Глибокорозпушувачі TERRALAND TN мають вже велику популяцію в Україні. Сьогодні його називають «золотим стандартом» ґрунтообробітку, який має бути в кожному господарстві, що прагне досягнути значних результатів.

– Згадую як прийняли рішення про придбання. Давно вже це було. Їздили з керівництвом на День поля і побачили агрегат в роботі – розповідає Микола Чепурний, Агроном господарства СТОВ “Привітівське”. – І вже працюємо чотири роки з Terraland TN 3000 HD7R Profi. За цей час лише долота міняли – жодних поломок. Претензій ніяких, свою роботу виконує ідеально. У нас споконвіку була тільки оранка, на полях після дощів стояла вода. Тепер жодних проблем! Після закриття вологи навіть культивацію не проводимо – запускаємо сівалку. Збираємо врожаї за планом: соняшник, кукурудза, соя, гірчиця, озимі – всі культури позитивно відреагували на появу глибокорозпушувача в господарстві».
 

ПП “Аграрна компанія 2004” придбали глибокорозпушувач BEDNAR TERRALAND TN чотири роки тому. До вибору поставилися прискіпливо. Хотіли агрегат, який буде працювати якісно й за сучасними технологіями, економити ресурси, не перевантажуючи трактор.

– Ми цінуємо час та гроші, тому порадам не дуже довіряли, а переконувалися особисто – відвідували завод BEDNAR, оглядали виробництво, обирали комплектацію – згадує Олег Білан, Головний технолог підприємства. – Взяли агрегат з бункером FERTI-CART, щоб вносити добрива у товщу ґрунту. Що можемо сказати після чотирьох років експлуатації? Все, що вказано у характеристиках та описі моделі – чиста правда. Сталь та конструкція рами відмінні. Жодних деформацій чи поломок немає. Перший рік до нас регулярно телефонували з компанії і запитували, що поліпшити, чи є нюанси в роботі, які не подобаються, щоб зробити агрегат ще кращим. Як показала практика, відмінне поєднання ціна/якість, надійність в роботі, відсутність простоїв. До сервісу Тайтен Машинері Україна також не маємо жодних претензій. Ми вносимо добрива на глибину 20-25 сантиметрів, все працює чітко, норми внесення витримано. Найбільша поломка, яка сталася за весь час роботи – зрізний болт. Але це розхідний матеріал, заміна якого передбачена, особливо у важких умовах роботи. Якби у 2023 році постав вибір щодо придбання глибокорозпушувача, ми б так само прискіпливо розглядали різні пропозиції на ринку, але в кінцевому результаті все одно обрали б BEDNAR TERRALAND.

ТОВ “Митків”, що працює в Вінницькій області, теж у свій час шукали агрегат, що виконує швидкий, глибокий ґрунтообробіток та при цьому є низько затратним.
 – Це інструмент, який працює. – розповідає Василь Довженко, Керівник господарства. – чітко, надійно, без нюансів. Ми придбали TN 3000 M7R і повністю задоволені агрегатом та результатом. І це головне.

Навісні глибокорозпушувачі TERRALAND TN – це агрегати, що виконують низькозатратний, швидкий та глибокий обробіток ґрунту на глибину до 65 см. Унікальна конструкція робочих стійок дає можливість агрегату працювати на всіх видах ґрунтів з мінімальним використанням потужності трактора. Агрегати доступні з робочою шириною 3 та 4 м, з п’ятьма, сімома або дев’ятьма стійками.

Виготовляються глибокорозпушувачі у версії M, яка дозволяє обробляти ґрунт на глибину до 55 см, або у версії D для максимальної глибини до 65 см. Доступні варіанти з гідравлічним захистом або зрізним болтом.

Ці агрегати є надзвичайно надійними завдяки високій прохідності рами, розташуванню окремих стійок, їх захисту та міцній конструкції основної рами, виготовленої з високоміцної сталі Alform. Долота легко підбираються для необхідної операції.

Виробник пропонує робочі стійки Active-Mix для глибокого розпушування з активним перемішуванням ґрунту або стійки Zero-Mix з негативним кутом для аерації ґрунту без активного перемішування.

  • Інтенсивний обробіток ґрунту на глибину 65 см.
  • 3-кутові робочі органи забезпечують легкий обробіток ґрунту.
  • Система Quick-Change – легка заміна двосторонніх долот.
  • Стійка та міцна рама.
  • Надзвичайно висока прохідність агрегату. Висота рами – 79/89 см.
  • Конструкція з міцної сталі Alform.
  • Руйнування ущільнених шарів ґрунту прокладає шлях волозі до коріння рослин.

Глибокорозпушувачі TERRALAND TN наявні у офіційного дилера BEDNAR, компанії Тайтен Машинері Україна та готові до огляду на демонстраційних майданчиках в різних регіонах України.

Зателефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку з придбання обладнання.

Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна – підписуйтесь на сторінку Facebook.

Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/osnova-gruntoobrobitku-glybokorozpushuvachi-bednar-terraland-poza-konkurencziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати