Пляшку “найбільш затребуваного” у світі шотландського віскі було продано майже за $2,7 млн на аукціоні у Лондоні

Пляшку “найбільш затребуваного” у світі шотландського віскі було продано майже за $2,7 млн на аукціоні у Лондоні
Фото: з відкритих джерел

Віскі The Macallan Adami 1926 року був проданий на аукціоні Sotheby’s в Лондоні за 2,2 млн фунтів стерлінгів (близько $2,7 млн). Це рекорд аукціону за одну пляшку алкоголю. Попередня оцінка лоту становила від 750 000 до 1,2 млн. фунтів. Про це повідомляє Guardian.

Зазначається, що всього 40 пляшок The Macallan 1926 були розлиті в 1986 році після 60-річної витримки в бочках з-під хересу. 12 пляшок, включаючи ту, що було продано на аукціоні Sotheby’s, мали етикетки, розроблені італійським художником Валеріо Адамі у 1993 році на замовлення виробника напою.

843

Усі 40 пляшок рідкісного віскі після розливу не виставлялися на загальний продаж, а пропонувалися лише топ-клієнтам Macallan.

The Guardian зазначає, що ще одну пляшку з тієї ж бочки було продано на аукціоні Sotheby’s у 2019 році майже за 1,5 млн фунтів стерлінгів. Ця ціна була рекордною до цьогорічного аукціону.

Джерело: Дзеркало тижня

Перегляди: 62
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/plyashku-najbilsh-zatrebuvanogo-u-sviti-shotlandskogo-viski-bulo-prodano-majzhe-za-27-mln-na-aukczioni-u-londoni
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати