Побоювання з приводу глобального дефіциту пшениці продовжує підтримувати ціни на українську зернову

Побоювання з приводу глобального дефіциту пшениці продовжує підтримувати ціни на українську зернову
Фото: з відкритих джерел

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», минулого тижня індикативні експортні ціни на українську пшеницю майбутнього врожаю продовжували поступово укріплюватися.

Цінова ситуація розвивалася за підтримки зростаючих світових котирувань через напружений світовий баланс і побоювання щодо глобальної продовольчої безпеки, прогнозоване аналітиками USDA й IGC скорочення світового виробництва, експорту та запасів пшениці в сезоні-2022/23. Це пояснювалося суттєвим скороченням поставок причорноморської зернової в умовах російсько-української війни, погіршенням стану озимини в США, на заході ЄС, а також неоднозначною політикою Індії щодо експорту зернової.

Так, за підсумками тижня індикативні ціни пропозиції пшениці з протеїном 12,5%, 11,5% і фуражу врожаю-2022 з поставкою в липні-серпні зросли ще на 15-20 USD/т, сягнувши 365-390, 360-385 і 325-345 USD/т FOB відповідно.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/poboyuvannya-z-pryvodu-globalnogo-deficzytu-pshenyczi-prodovzhuye-pidtrymuvaty-cziny-na-ukrayinsku-zernovu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати