Поглиблення дна у портах Ізмаїла та Рені збільшить перевезення Дунаєм у кілька разів – АМПУ

Поглиблення дна у портах Ізмаїла та Рені збільшить перевезення Дунаєм у кілька разів – АМПУ
Фото: з відкритих джерел

В акваторії порту Ізмаїл проводяться днопоглиблювальні роботи. Незабаром вони розпочнуться і в акваторії порту Рені. Завдяки цим роботам порти зможуть обробляти судна з більшою осадкою, що вплине на збільшення обсягів перевалки вантажів.

Про це в інтерв’ю виданню «Центр транспортних стратегій» розповів т.в.о. голови Адміністрації морських портів України Олексій Востріков.

«Зараз проводяться днопоглиблювальні роботи в акваторії порту Ізмаїл. До кінця року плануємо повернутись до паспортних глибин 7,2 метра. Протягом тижня-двох розпочнеться також днопоглиблення в акваторії порту Рені. Там також стоїть завдання повернутися до паспортних глибин. В обох портах роботи проводяться власними силами АМПУ. За обсягами: 350 тис. кубів – Ізмаїл та 270 тис. кубів – Рені», — розповів Востріков.

За його словами, завдяки таким роботам порти зможуть обробляти судна з більшою осадкою, що згодом має позитивно позначитися на загальній цифрі перевалки.

«І навіть, якщо по каналу Суліни так і проходитиме до п’яти суден на день, то ми зможемо збільшити обсяги, почавши вантажити судна дедвейтом 8 тис. тонн замість сьогоднішніх 1-1,5 тис. тонн», — зазначив очільник АМПУ.

Загалом же з початку війни перевалка Дунайських портів вже зросла в сім разів.

Наразі, як підкреслив Востріков, АМПУ активно працює над тим, щоб побудувати правильну комунікацію між залізницею, АМПУ, Укравтодором для максимального скорочення термінів простоїв суден.

Джерело: Укрінформ

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/poglyblennya-dna-u-portah-izmayila-ta-reni-zbilshyt-perevezennya-dunayem-u-kilka-raziv-ampu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати