Польща підтримала ідею, яка допоможе з експортом українського зерна, – президент Литви

Польща підтримала ідею, яка допоможе з експортом українського зерна, – президент Литви
Фото: з відкритих джерел

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький позитивно оцінює ідею перенесення інспекції українських вантажів з польсько-українського кордону в порти Балтійського моря.

Про це литовський президент сказав після зустрічі із Моравецьким біля Сувальського коридору, повідомляє “Європейська правда”.

За словами Науседи, якщо установи погодяться на такий порядок перевірки, і її буде реалізовано, можливості Литви та інших країн Балтії з експорту українського зерна значно зростуть.

Він наголосив на необхідності зробити все, щоб альтернативні поставки зерна через територію Польщі до портів країн Балтії були максимально злагодженими та ефективними.

“Тому я поставив питання перед прем’єр-міністром Польщі Моравецьким – чи не можна всі численні вимоги (фітосанітарні, санітарні), ветеринарні інспекції на кордоні України та Польщі, перенести на інспекції в портах країн Балтії? Це значно скоротило б сам логістичний процес і значно збільшило б наші можливості з експорту українського зерна в такий спосіб”, – сказав  Науседа.

Він додав, що “реакція польського прем’єр-міністра була дуже позитивною, і це вселило в мене оптимізм”.

Перегляди: 12
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polshha-pidtrymala-ideyu-yaka-dopomozhe-z-eksportom-ukrayinskogo-zerna-prezydent-lytvy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати