Продовольчий гігант Bunge інвестує у їжу майбутнього – продукти з комах

Продовольчий гігант Bunge інвестує у їжу майбутнього – продукти з комах
Фото: з відкритих джерел

Світовий аграрний гігант компанія Bunge стала інвестором Nutrition Technologies, яка виготовляє борошно та олію з комах.

Nutrition Technologies використовує личинки чорної солдатської мухи для біологічного ферментування харчових відходів і промислових органічних побічних продуктів.

Будучи тропічним видом, чорна солдатська муха швидко й ефективно росте у кліматі Малайзії, що призводить до мінімальних потреб енергії в процесі вирощування. Зараз компанія доставляє промислові обсяги матеріалу по всій Європі, Азії та Південній Америці зі свого заводу площею 2 га в Малайзії.

Інвестиції Bunge дозволять розширити тропічну систему біоконверсії Nutrition Technologies та зробити продукти на основі комах основною їжею майбутнього.

Nutrition Technologies виробляє та постачає борошно з комах, біодобрива та олію для виробництва кормів у всьому світі. 

Після масштабних досліджень і розробок компанія зосередилася на розробці унікального біотехнологічного підходу. У цьому процесі використовуються разом корисні мікроби та чорні солдатські мухи для забезпечення безвідходної, низькоенергетичної та недорогої моделі виробництва.

«Це дозволило нам не тільки випередити конкурентів за цінами, але й за рівнем викидів вуглецю та стійкістю виробництва», — говорить Нік Пігготт, співвиконавчий директор і співзасновник Nutrition Technologies.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/prodovolchyj-gigant-bunge-investuye-u-yizhu-majbutnogo-produkty-z-komah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати