178171

Ristone Holdings достроково погасив векселі банку Credit Agricole

Теґи: 

Про це повідомляє прес-служба Ristone Holdings.

Агрохолдинг Ristone Holdings достроково завершив погашення авальованих векселів банку Креді Агріколь на суму 35 мільйонів гривень. Це був останній платіж за зобов'язаннями за 2020 рік.

Нагадаємо, у Ristone Holdings узгоджують структуру посівів на 2021 рік

Ваш вибір 'Подобається'.

Найбільший вітчизняний агрохолдинг отримав чистий збиток у $47 млн

Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (МХП) за підсумками липня-вересня 2020 року отримав чистий збиток розміром $47 млн проти чистого прибутку $104 млн за аналогічний період 2019 року, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з квартальною фінансовою звітністю холдингу, оприлюдненою на Лондонській фондовій біржі в середу, його виручка в третьому кварталі знизилася на 2% - до $547 млн, а EBITDA - на 3%, до $106 млн.

Валовий прибуток МХП збільшився на 10% - до $103 млн, операційний прибуток - на 40%, до $56 млн.

МХП зазначає, що за зазначений період експортна виручка знизилася на 2,5% - до $309 млн, що становить 56% загальної виручки (третій квартал 2019 року - 57% загальної виручки).

Показник чистого збитку за третій квартал 2020 року агрохолдинг пояснює курсовими збитками в $61 млн порівняно з прибутком у $109 млн за аналогічний період 2019 року. Так, чистий прибуток до курсової різниці у звітному періоді 2020 року становив $82 млн, що на 11% нижче порівняно з $92 млн за третій квартал 2019 року.

Загалом за дев'ять місяців 2020 року виручка МХП знизилася на 6% - до $1,41 млрд. МХП отримав $109 млн чистого збитку проти $276 млн чистого прибутку за 9 місяців 2029 року, що пов'язано зі збитками від курсової різниці в $191 млн за січень-вересень 2020 року порівняно з прибутком розміром $182 млн за 9 місяців 2019 року.

EBITDA за зазначений період скоротилася на 7% - до $332 млн, валовий прибуток - на 7%, до $322 млн, операційний - на 11%, до $194 млн.

Фінансовий директор холдингу Вікторія Капелюшна в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу повідомила, що друга хвиля коронакризи в Україні та Європі не вплинула на логістичні ланцюги, проте компанія бачить зниження попиту в HoReCa, який, у свою чергу, компенсується зростанням попиту в інших каналах продажу.

"Через коронакризу ми не переглядали плани, проте переглядали прогнози. Локдаун вплинув на світові ціни на курятину, ми це відчуваємо", - зазначила вона.

Капелюшна зазначила, що компанія переглянула прогноз за показником EBITDA на кінець року в бік зниження - він очікується на 5-10% нижче за рівень 2019 року.

"Дев'ять місяців 2020 року були надзвичайно складними через руйнівні наслідки пандемії COVID-19 і пташиного грипу в Україні, що призвело до тимчасового закриття деяких експортних ринків, надмірної пропозиції і, як наслідок, високих рівнів запасів на європейських ринках, нижчих цін на курятину в усьому світі. Додатково на фінансові результати дев'ять місяців 2020 року негативно вплинули найгірші погодні умови в центральній Україні за останні 30 років, що призвело до зниження показників урожайності компанії, а також нестійкі обмінні курси", - йдеться у звіті МХП.

У компанії повідомили, що хоча перспективи на четвертий квартал наразі не зрозумілі, МХП очікує зростання цін на зерно і продовження перерозподілу продажу м'яса птиці на більш прибуткові експортні ринки, що значною мірою компенсує наслідки зниження цін на м'ясо птиці в Європі.

"У довгостроковій перспективі ми очікуємо, що ціни на птицю на наших основних ринках поступово коригуватимуться у відповідь на зростання виробничих витрат, спричинених підвищенням цін на зерно. Компанія також розраховує отримати велику вигоду від свого переходу до стратегії більшого виробництва продуктів із доданою вартістю і м'яса птиці без антибіотиків", - зазначили в МХП.

МХП - найбільший виробник курятини в Україні. Також здійснює виробництво зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На європейський ринок МХП постачає охолоджені півтуші курей, які переробляються, зокрема, на його підприємствах у Нідерландах і Словаччині.

У лютому 2019 року МХП завершив угоду з придбання словенської компанії Perutnina Ptuj.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Чистий прибуток МХП у 2019 році зріс в 1,7 разу порівняно з 2018 роком - до $215 млн. Виручка в 2019 році збільшилася на 32% - до $2,06 млрд, EBITDA скоротилася на 16% - до $376 млн.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Väderstad презентує нову пневматичну зернову сівалку Spirit 400C/S 

Компанія Väderstad оновлює пневматичну зернову сівалку Spirit 400C/S, щоб забезпечити додаткові переваги під час роботи в полі. Новий Spirit 400C/S забезпечує чудову точність висіву, має зручну електронну систему управління та високі експлуатаційні характеристики з робочою шириною 4-метри.

Новий Spirit 400C/S  має інноваційну систему управління E-Control, можливість під'єднання до ISOBUS системи трактора з активацією контроля завдання, оновлену гідравліку, систему датчиків підрахунку насіння SeedEye та оновлену конструкцію.

503.jpg

- Відомо, що модельний ряд сівалок Spirit забезпечує вражаючу точність висіву при роботі на високих швидкостях. Оновлення Spirit 400C / S дає змогу скористатися ключовими характеристиками більших моделей сівалок Spirit, - говорить Бьорн Жанссон, комерційний продакт менеджер з сівалок компанії Väderstad.

Чотириметровий Spirit 400 C/S обладнаний бункером великого об'єму із вбудованим вентилятором. Завдяки двом платформам і відкритій конструкції машини забезпечується чудовий доступ до всіх компонентів машини. Оновлена гідравлічна система сівалки Spirit 400 C/S здійснює активний тиск на сошник, регулює тиск  штригельної борони, а також автоматично контролює підняття або опускання робочих частин сівалки на розворотних смугах.

- У полі водій повністю контролює процес висіву за допомогою системи управління Väderstad E-Control на базі планшету iPad. Оснащуючи Spirit 400C/S системою датчиків підрахунку насіння SeedEye, висів насіння та добрив можна контролювати в режимі реального часу. У разі відхилення, система SeedEye негайно попереджає про це, щоб будь-яку перешкоду процесу сівби можна було швидко вирішити, - говорить Бьорн Жанссон.

502.jpg

Нова модель сівалки Spirit 400 доступна в двух версіях: Spirit 400S лише для висіву насіння та Spirit 400C FIX та Spirit 400C InLine з можливістью одночасного внесення добрив.

-  Версія FIX розміщує добриво смужками завширшки 5 см із міжряддям 125 мм перед кожним насіннєвим рядком. У той час як Spirit 400C InLine вносить стартові добрива або мікрогранулят з одночасним висівом насіння через висівний сошник, - говорить Бьорн Жанссон.

Новий Spirit 400C / S надійде у виробництво у лютому 2021 року.

Дізнатись більше про інші моделі сівалок Spirit можна за посиланням. 

504.jpg

Агрохолдинг Ristone Holdings розпочав щорічну інвентаризацію активів

Про це повідомляє прес-служба Ristone Holdings.

Це важливий підготовчий етап до проведення щорічного міжнародного аудиту, який в агрохолдингу здійснює компанія BDO.

До 01.01.2021 в агрохолдингу мають намір на 40% скоротити плановий кредитний портфель в порівнянні з 2020-м роком. Збільшення товарних залишків за цей період досягає 200%.

KSG Agro скоротив чистий прибуток на 52%

Теґи: 

Згідно звіту холдингу, оприлюдненому на Варшавській фондовій біржі, його виручка за дев'ять місяців 2020 року знизилася на 17% - до $ 14,67 млн, пише Інтерфакс-Україна.

KSG у січні-вересні цього року збільшив валовий прибуток у 3,6 разу порівняно з аналогічним періодом 2019 року - до $ 6,77 млн, операційний прибуток - в 5,4 разу, до $ 13,61 млн. EBITDA в звітному періоді зросла в 3,8 разу - до $ 14,71 млн.

У звіті говориться, що виручка і собівартість реалізації знизилися на 17% і 36% відповідно, і насамперед у сегменті рослинництва, на який більшою мірою впливають сезонність і погодні умови. Загальна виручка в сегменті рослинництва за дев'ять місяців 2020 склала $ 6,9 млн порівняно з $ 9,7 млн за аналогічний період 2019 року.

За дев'ять місяців 2020 року виручка KSG в сегменті тваринництва знизилася на 0,5% - до $ 7,4 млн, в сегменті "інше" - зросла в 1,7 разу, до $ 0,4 млн. Загальний обсяг продажів свиней за дев'ять місяців 2020 року склав 80 тис. голів.

"Рада директорів компанії нині не передбачає суттєвого негативного впливу епідемії коронавірусу COVID-19 на фінансові результати групи в 2020 році", - наголошується в звіті компанії.

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається свинарством і виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових і олійних культур. Станом на 30 вересня 2020 року земельний банк холдингу в Україні становив близько 21 тис. га.

Власником і головою ради директорів KSG Agro є Сергій Касьянов.

Агрохолдинг KSG Agro в першому півріччі 2020 року отримав $ 0,29 млн чистого прибутку проти $ 5,48 млн за аналогічний період минулого року, його виручка за цей період скоротилася на 8% - до $ 7,74 млн.

KSG Agro завершив 2019 рік з чистим прибутком $ 6,23 млн проти $ 476 тис. у 2018 році. Його виручка за минулий рік скоротилася на 16% - до $ 23,89 млн переважно через сегмент рослинництва.

 

 

Перший приватизований спиртзавод запустять на початку наступного року

Компанія Nemiroff і Фонд державного майна України 11 листопада підписали договір купівлі-продажу Немирівського спиртзаводу. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає НВ.

Згідно з результатами аукціону, яка відбулася 15 жовтня 2020 року, сума угоди склала 55 млн гривень.

За попередніми розрахунками компанії, перша інвестиція в модернізацію придбаного заводу становитиме від $300 до $500 тис. Це початковий необхідний внесок в обладнання, технології та персонал для того, щоб зробити виробництво відповідним до стандартів компанії.
Запуск виробництва поки заплановано на 1 квартал 2021 року. Точні терміни залежать від швидкості прийняття і впровадження нового закону про ліцензування, а також від сприяння державних органів в отриманні ліцензії.

Нагадаємо, що Немирівський спиртзавод був першим заводом держпідприємства Укрспирт який продали на аукціоні в жовтні цього року. Акціонери Nemiroff заплатили за підприємство 55,083 млн грн.