182818
178171

Ristone Holdings інвестує в ґрунтообробну техніку $ 800 тисяч

Наприкінці травня провідні агрономи Ristone Holdings здійснили об’їзд полів, в результаті якого було прийнято рішення інвестувати додаткову суму в сільськогосподарську техніку.

Агрохолдинг планує посилити свій технічний парк ґрунтообробною передпосівною технікою, щоб мінімізувати втрату вологи під час обробки і, як результат, домогтися кращих сходів озимих культур.

Зокрема, вирішили придбати 6 дискаторів різних виробників, таких як HORSCH JOKER і KVERNELAND, а також додатковий трактор DEUTZ-FAHR. Загальна сума інвестицій склала близько $ 800 тис.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Ristone Holdings отримав результати аудиту BDO за 2020 рік

Група Ristone Holdings отримала попередні результати консолідованої аудованої звітності, проведеної компанією BDO. За підсумком аудиту були отримані такі цифри:

- Чистий прибуток за 2020 склав 10,8 млн $.
- EBITDA – 23 млн $.
- Борг – 16,9 млн $.
- Коефіцієнт боргу до EBITDA – 0,7.

"Прозора фінансова звітність – це один із найважливіших принципів холдингу, який дозволяє нам ефективно працювати і вибудовувати довірливі відносини з європейськими партнерами та інвесторами. Ще в 2012-му році Ristone Holdings почав співпрацювати з міжнародним об’єднанням аудиторських і консультаційних компаній BDO, яке має міжнародний авторитет. І через майже 10 років ми продовжуємо цю практику, оскільки результати аудиту цієї компанії поважаються на міжнародному рівні і не підлягають сумніву", - йдеться на офіційному сайті Ristone Holdings.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


У Ristone Holdings пройшов традиційний об’їзд полів

В останні вихідні травня керівники аграрних підприємств і головні агрономи Ristone Holdings здійснили об’їзд полів. Цей захід є важливою традицією холдингу, яка дозволяє зібрати кращих фахівців eсіх підприємств разом, проаналізувати ситуацію з посівами, побудувати плани на майбутнє.

У складі холдингу сьогодні працює велика кількість підприємств, розташованих в двох областях України. Важливо моніторити стан полів, аналізувати кліматичні особливості в географії підприємств і вчасно реагувати на потенційні загрози врожаю.

Крім того, об’їзд полів – це можливість обмінятися досвідом, обговорити нюанси вирощування культур, засоби захисту рослин, запланувати необхідні закупівлі сільськогосподарської техніки.

Об’їзд полів традиційно проходить за участі голови наглядової ради холдингу Вадима Нестеренка. Маючи профільну освіту і величезний досвід в аграрній справі, він може оцінити ефективність роботи окремих підприємств, поділитися своїми рекомендаціями, а також побачити цілісну картину результатів посівної кампанії.

"Об’їзд полів в цьому році дає нам позитивні прогнози на врожай. Хоча, звісно, ми не розслабляємося і розуміємо, що погода ще може внести свої корективи. Але на даному етапі можна очікувати більш високий урожай, в порівнянні з минулим роком. Загалом, усі посіви знаходяться в доброму стані, але через особливості погоди в цьому році ми очікуємо, що збиральна кампанія трохи затримається.

Якщо говорити про озиму пшеницю, то за станом посівів у нас в лідерах південні підприємства. Ця культура вже повністю оброблена ЗЗР, залишилося тільки моніторити поля на наявність шкідників. Якщо 2021-й обійдеться без погодних форс-мажорів розраховуємо отримати приблизно 50 ц/га озимої пшениці.

Посіви ячменю, соняшнику, кукурудзи, цукрових буряків також знаходяться в хорошому стані.

Щодо кукурудзи в цьому році у нас лідирують північні підприємства, розташовані в Харківській області та північній частині Дніпропетровської. Також будемо уважно стежити за посівами соняшнику, так як часті дощі в цьому році вносять свої корективи", – прокоментував стан посівів один із топ-менеджерів Ristone Holdings Віталій Бровенко.

Ваш вибір 'Подобається'.


МХП продав комбінат хлібопродуктів у Донецькій області

Про це підприємство повідомило в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передає Бізнес-Цензор.

Згідно з повідомленням, Т & Т Тrade Ukraine 25 травня купила 60,49% акцій "Добропільського КХП", завершивши укладену 29 квітня 2021 року угоду. Вартість угоди та інші дані про неї в інформаційній базі відсутні.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, ТОВ "Т енд Т Трейд Україна" належить Юлії Богатирьової (99% акцій) і Вадиму Тарасенко (1%), компанія зі статутним капіталом 1 млн грн займається переважно оптовою торгівлею і вирощуванням зернових і олійних культур.

Згідно з даними реєстру, кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Добропільське КХП" зі статутним капіталом 1,82 млн є засновник і мажоритарій агрохолдингу МХП Юрій Косюк.

Хлібокомбінат в 2020 році отримав 19,05 млн грн чистого збитку проти 5,62 млн грн чистого прибутку в 2019 році, загальні активи підприємства скоротилися в 6,6 рази - до 24,31 млн грн, довгострокові зобов'язання на третину - до 361 тис. грн, поточні зобов'язання зросли на 70% - до 1,25 млн грн.

Виробничі потужності ПрАТ "Добропільський КХП" складаються з восьми складів підлогового зберігання загальною місткістю 26,5 тис. тонн зерна, силосного складу на 70 силосів (загальним обсягом 14 тис. кубометрів), дві зерносушарки ДСП-32 загальною продуктивністю 200 тонн на добу, три критих майданчики для первинного прийому зерна загальною площею 4,8 тис. кв. м. Також є власна під'їзна колія протяжністю 2,4 км.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Väderstad викупив американську компанію "AGCO-AMITY JV" LLC

Väderstad AB, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, оголосила сьогодні про придбання компанії  "AGCO-AMITY JV" (AAJV). Заснована у Північній Дакоті компанія AAJV, що виробляє культиватори, дискові борони під брендами Wil-Rich і Wishek та сівалки Concord, повністю ввійде до глобальної групи компаній Väderstad під назвою Väderstad Inc.

Починаючи з 2011 року, AAJV виробляє та підтримує техніку відомих торгових марок  Wil-Rich, Wishek та Concord. Компанія співпрацює з 270 дилерами по всьому світі, більшість з яких знаходяться у США. Приєднання AAJV до групи Väderstad наддасть змогу  компанії Väderstad отримати доступ до торгової мережі та виробничих потужностей у США. 

«Це придбання відповідає нашим довгостроковим цілям розвитку на ринку Північної Америки. AAJV займає сильні позиції на американському ринку в поєднанні з широким асортиментом товарів. Це дасть нам можливість розширити спектр товарів у Північній Америці», - розповідає Матс Баверуд, президент та генеральний директор компанії Väderstad.

AAJV був у спільній власності компаній AGCO та AMITY з 2011 року. На сьогодні  AAJV налічує 110 співробітників, виробничий завод площею 30 000 м2, склад деталей та науково-дослідний центр у Вахпетоні, штату Північної Дакоти.

«Ми розглядаємо це як чудову можливість збільшити свою присутність на ринку США. Наше бачення залишається незмінним:  бути провідним світовим партнером фермерів для отримання бездоганних сходів культури. З придбанням AAJV ми бачимо світле майбутнє», - каже Генрік Гілстрінг, віце-президент з розвитку бізнесу та співвласник Väderstad.

На даний момент AAJV має велику лінійку продуктів для задоволення широкого спектру потреб в обробітку ґрунту та сівби, таких як культиватори, дискові борони, сівалки точного висіву та причіпні пневматичні бункери.

«Це прекрасний день для компанії, спільноти Wahpeton та наших співробітників. Поєднання нашої висококваліфікованої команди та великого досвіду Väderstad дозволить компанії запропонувати широкий набір агрономічних рішень для наших фермерів, одночасно досягаючи наших цілей зростання з нашими партнерами-дилерами», - говорить нинішній генеральний директор AAJV, Кіт Уітакер.
Джейсона Штроббе призначено новим керуючим директором Väderstad Inc. Штроббе також займає посаду віце-президента з продажів та маркетингу у Північній Америці.
У 2013 році Väderstad отримав повний контроль над канадською компанією Seed Hawk, після того, як був частковим власником з 2006 року.  На сьогодні компанія має назву Väderstad Industries Inc, розташовується в Langbank, Саскачеван та виготовляє відому пневматичну сівалку Seed Hawk для Північноамериканського ринку.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


На Київщині відкрили нову лінію з виробництва заморожених круасанів

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Виробнича потужність нової лінії складає 700 кг на годину. Лінія повністю автоматизована, від замісу до виходу готової продукції та упаковки, і оснащена високотехнологічним обладнанням провідних європейських виробників», — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що у нову лінію з виробництва заморожених круасанів та виробів з листкового тіста було інвестовано €4,5 млн.

Джерело: Agravery.com

Ваш вибір 'Подобається'.